DT 900 B Special Diamantové řezné kotouče pro úhlové brusky použití Starý beton, armovaný, Beton

Armovaný beton
Vhodné pro mokré i suché použití 12 mm Výška segmentu Svařovaný laserem
Vlastnosti
Třída Special
Segmentace Standardní
Provedení Svařovaný laserem
Agresivita
Životnost
Materiály
Starý beton, armovaný
Beton
Vápenopískové cihly
Materiály staveniště
Oblasti použití
Betonárny
Pozemní stavitelství
Zahradní a krajinné úpravy

Diamantový řezný kotouč DT 900 B Special - profesionální nářadí pro úhlové brusky

Diamantový řezný kotouč DT 900 B Special od společnosti Klingspor umožňuje spolehlivé řezání i těch nejobtížnějších materiálů. Kotouč byl navržen pro použití v úhlové brusce a vyznačuje se

prvotřídním řezným výkonem, - vysokou rychlostí řezání a - mimořádně dlouhou životností.

Diamantový řezný kotouč DT 900 B Special umožňuje řezat tvrzený beton, železobeton a křídový pískovec i mnoho dalších stavebních materiálů s dokonalou spolehlivostí a bezpečností. Díky těmto vlastnostem se tento diamantový nástroj stává nezbytnou součástí výbavy každého staveniště a je atraktivní pro mnoho řemeslníků.

Diamanty s titanovým povlakem

Mezi faktory, které přispívají k bezkonkurenčnímu řeznému výkonu diamantového řezného kotouče DT 900 B Special, patří použití diamantů s titanovým povlakem pro turbo segmenty. Díky tomu je možné dosáhnout vysokých řezných rychlostí i na zpevněném betonu - což umožňuje práci s maximální účinností a efektivitou. Tento diamantový řezný kotouč se vyznačuje mimořádnou životností - stejně jako všechny nástroje zařazené do produktové řady 900 společnosti Klingspor - a nabízí proto mimořádně hospodárné použití a dokonalou použitelnost i v těch nejnáročnějších podmínkách. Vzhledem k tomu, že kotouč je k dispozici v různých velikostech, najde si každý zákazník ideální nástroj pro dokonalé řezy při jakémkoli typu použití. Tento diamantový řezný kotouč je vhodný pro použití při bouracích a sanačních pracích, stejně jako pro vytváření otvorů a děr v železobetonu i nevyztuženém betonu nebo v prvcích z křídového pískovce.

Bezpečná práce s diamantovými nástroji od společnosti Klingspor

Aby byla uživateli poskytnuta maximální spolehlivost a bezpečnost, vyrábí společnost Klingspor diamantový řezný kotouč* DT 900 B Special ve vlastní režii. Vlastní výroba zajišťuje optimalizaci výkonu neustálým dalším vývojem, dokonalé přizpůsobení jádra segmentům a dodržování všech zkušebních a výrobních předpisů stanovených ve směrnicích DIN EN 13236 a oSa. Pouze nástroje, které splňují přísné specifikace dobrovolné organizace, obdrží ochrannou známku této organizace. Certifikované výrobky nabízejí uživateli vysokou úroveň bezpečnosti při používání.

Resetovat filtr
Průměr/mm Otvor/mm Vmax m/s Max. ot/min Šířka segmentu/mm Výška segmentu/mm Provedení okraje
180
Průměr
22,23
Otvor
80
Vmax
8 500
Max. ot/min
2,6
Šířka segmentu
12
Výška segmentu
Standardní ozubení
Provedení okraje
230
Průměr
22,23
Otvor
80
Vmax
6 600
Max. ot/min
2,6
Šířka segmentu
12
Výška segmentu
Standardní ozubení
Provedení okraje
115
Průměr
22,23
Otvor
80
Vmax
13 300
Max. ot/min
2,4
Šířka segmentu
12
Výška segmentu
Standardní ozubení
Provedení okraje
125
Průměr
22,23
Otvor
80
Vmax
12 200
Max. ot/min
2,4
Šířka segmentu
12
Výška segmentu
Standardní ozubení
Provedení okraje
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce