DT 602 A Supra Velke řezné diamantové kotouče použití Asfalt, Pískovec

Vhodné pro mokré i suché použití Detailní pohled na rozšířený ochranný segment Žádné podřezávání Rozšířený ochranný segment Svařovaný laserem
Vlastnosti
Třída Supra
Segmentace Široké ozubení
Provedení Svařovaný laserem
Agresivita
Životnost
Materiály
Asfalt
Pískovec
Oblasti použití
Podzemní stavitelství
Stavba potrubí
Stavba silnic
Staveniště

Velký diamantový řezný kotouč DT 602 A Supra - speciálně vyvinutý pro řezání asfaltu

Velký diamantový řezný kotouč DT 602 A Supra se mimořádně dobře osvědčuje při řezání a dělení

  • asfaltu,
  • pískovce a dalších typů
  • brusných materiálů. Velký diamantový řezný kotouč DT 602 A Supra je vhodný pro použití na všech standardních řezačkách spár a benzínových pilách. Montážní otvor je k dispozici v různých průměrech. U menších montážních otvorů lze otvor velkého diamantového řezného kotouče DT 602 A Supra upravit pomocí redukčního kroužku DZ 100 RR.

Segmenty ochrany jádra pro dlouhou životnost

Při práci s brusnými materiály je jádro kotouče vystaveno nadměrnému zatížení. Pro ochranu jádra je velký diamantový řezný kotouč DT 602 A Supra vybaven ochrannými segmenty jádra. Tato ochrana zabraňuje odlehčování a zabraňuje odtržení segmentů. Velký diamantový řezný kotouč DT 602 A Supra lze vést rychlým posuvem. To je umožněno vysokou řeznou rychlostí 100 m/s. Velký diamantový řezný kotouč DT 602 A Supra se vyznačuje nadprůměrnou agresivitou a vynikající životností. Při řezání brusných materiálů, jako je asfalt a pískovec, obvykle dochází k vysokému opotřebení řezných nástrojů. Společnost Klingspor nabízí velký diamantový řezný kotouč DT 602 A Supra za přesvědčivý poměr ceny a výkonu. Splňuje všechny příslušné bezpečnostní požadavky stanovené normou EN 13236. Klingspor se navíc dobrovolně zavázal dodržovat přísné směrnice oSa - pro zajištění maximální bezpečnosti na staveništi.

S řezačkou spár nebo benzínovou pilou: Klingspor patří mezi přední společnosti na světovém trhu v oblasti brusné techniky. Vlastní výroba společnosti umožňuje nabízet špičkové brusné nástroje za atraktivní cenu. Výroba i výzkum probíhají výhradně ve vlastních výrobních závodech společnosti. Výroba velkého diamantového řezného kotouče DT 602 A Supra je komplexně kontrolována od suroviny až po hotový řezný kotouč. Tímto způsobem může společnost Klingspor dlouhodobě zaručit bezkonkurenční kvalitu.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce