DT 350 U Extra Velke řezné diamantové kotouče použití Materiály staveniště, Beton

Vhodné pro mokré i suché použití Svařovaný laserem
Vlastnosti
Třída Extra
Segmentace Standardní
Provedení Svařovaný laserem
Agresivita
Životnost
Materiály
Materiály staveniště
Beton
Oblasti použití
Obkladači
Pokladači dlažby
Pozemní stavitelství
Stavební firmy
Zahradní a krajinné úpravy

Velký diamantový řezný kotouč DT 350 U Extra pro zahradnictví, terénní úpravy a stavební dvory

Čisté řezání stavebních materiálů a betonu je oblastí použití, kde velký diamantový řezný kotouč DT 350 U Extra skutečně zazáří. Tento univerzální výrobek boduje řadou výhod:

  • laserem svařované standardní segmenty
  • rychlé řezání s nízkými vibracemi
  • vynikající životnost
  • optimální poměr cena/výkon

řezný kotouč je obzvláště dobrou volbou pro zahrádkářské a krajinářské práce, stavební dvory a náročné úkoly pro kutily, které vyžadují profesionální práci.

Standardní žlábek s vynikajícím řezným výkonem

Standardní žlábek společnosti Klingspor s laserem svařenými standardními segmenty umožňuje velkému diamantovému řeznému kotouči DT 350 U Extra dosahovat vynikajících rychlostí posuvu i optimálního řezného výkonu. Tento velký řezný kotouč je v různých průměrech a odpovídajících šířkách segmentů. Segmentový věnec je obzvláště vhodný pro řezání takových brusných materiálů, jako je beton nebo asfalt, a také dalších stavebních materiálů, které je běžně nutné řezat v zahradnictví a terénních úpravách nebo na stavebních dvorech. Navíc nářadí kombinuje vysokou agresivitu s dlouhou životností, a je tak ideální pro hospodárné použití s nízkými náklady na seřízení a časy seřízení. Pro zajištění dlouhé životnosti, přesné práce a bezpečného používání je nezbytné dodržovat maximální povolené otáčky. Tuto důležitou informaci spolu s dalšími technickými údaji najdete vytištěnou přímo na diamantovém řezném kotouči.

Velký diamantový řezný kotouč z výkonnostní třídy Extra

Ve snaze nabídnout správný nástroj pro každou práci nabízí společnost Klingspor své diamantové nástroje ve třech různých výkonnostních třídách. Výkonnostní třída Extra nabízí značkovou kvalitu při vynikajícím poměru ceny a výkonu. Třída Extra je správnou volbou pro uživatele, kteří od svého nářadí vyžadují profesionální výsledky, ale nepotřebují nářadí, které lze používat nepřetržitě. Stejně jako všechny ostatní výrobky zařazené do portfolia společnosti Klingspor jsou i velké diamantové řezné kotouče DT 350 U Extra testovány podle přísných kritérií a splňují bezpečnostní požadavky oSa a DIN EN 13236. Tím je zajištěna vysoká úroveň bezpečnosti uživatele při používání.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce