DT 350 U Extra Diamantové řezné kotouče pro úhlové brusky použití Materiály staveniště, Beton

Vhodné pro mokré i suché použití Svařovaný laserem
Vlastnosti
Třída Extra
Segmentace Standardní
Provedení Svařovaný laserem
Agresivita
Životnost
Materiály
Materiály staveniště
Beton
Oblasti použití
Pozemní stavitelství
Stavební firmy
Suchá výstavba
Topení, sanitární technika
Zahradní a krajinné úpravy

Diamantový řezný kotouč DT 350 U Extra pro stavební materiály

Diamantový řezný kotouč DT 350 U Extra byl navržen pro práci s

  • stavebním materiálem a
  • betonem

. Tento výrobek je zaměřen na stavební materiály, které kladou obrovské nároky na výkon řezného kotouče - proto byl kotouč vybaven laserem svařovanými standardními segmenty. Uživatel má prospěch z plynulého a rychlého řezání s minimálními vibracemi v kombinaci s vynikající životností. Díky standardnímu žlábku použitému u tohoto výrobku dosahuje čepel rychlého posuvu a poskytuje vynikající řezný výkon za nejrůznějších podmínek. Stejně jako u všech výrobků zařazených do výkonnostní třídy Extra profituje zákazník z optimálního poměru ceny a výkonu. Produktová řada 300 je tak zaměřena na zákazníky, kteří od svého řezného nástroje požadují profesionální výkon, ale nepoužívají jej trvale.

Diamantový řezný kotouč DT 350 U Extra v různých verzích

Klingspor nabízí diamantový řezný kotouč DT 350 U Extra ve verzích, které odpovídají každému konkrétnímu použití. Tyto nože jsou vhodné pro použití v/na zahradě a při úpravách terénu, na stavebních dvorech a na mnoha dalších provozních místech. Je dostatečně univerzální pro použití na různých strojích, jako jsou úhlové brusky nebo řezačky spár. Dobrou volbou je spárování výrobku s frézami na spáry, které nabízejí výkon 20 kW. Výrobek je k dispozici v různých průměrech. Při používání je důležité věnovat pozornost maximálním přípustným otáčkám.

řezný nůž s vynikající bezpečností

Jako zakládající člen oSa přikládá společnost Klingspor prvořadý význam bezpečnosti všech svých výrobků. Organizace oSa je centrem excelence pro bezpečnost brusných materiálů. Všechny výrobky jsou podrobovány rozsáhlým testům a důkladným kontrolám, aby byla zaručena dokonalá funkčnost a spolehlivost. Řezné kotouče navíc splňují i bezpečnostní normu EN 13236. Mezi výrobky, které těží z této úrovně péče, patří diamantový řezný kotouč DT 350 U Extra. Aby společnost Klingspor neustále zvyšovala bezpečnost a výkon svých diamantových nástrojů, investuje velké prostředky do výzkumu a vývoje. Tyto investice umožňují neustálé zvyšování výkonu, což se ukazuje jako přínosné jak pro profesionální uživatele, tak pro domácí kutily.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce