DT 300 F Extra Velke řezné diamantové kotouče použití Obklady, Kachle

Vhodné pro mokré i suché použití
Vlastnosti
Třída Extra
Segmentace Uzavřený okraj
Provedení Slinutý
Agresivita
Životnost
Materiály
Obklady
Kachle
Oblasti použití
Obkladači
Zahradní a krajinné úpravy

Klingspor DT 300 F Extra - velký diamantový řezný kotouč pro řezání dlaždic a kachlů na míru

Velký diamantový řezný kotouč DT 300 F Extra lze použít k rychlému řezání

  • dlaždic a
  • kamenných kachlů

do požadovaného formátu na stolní pile. Tento standardní nástroj využívá svůj souvislý okraj k vytváření čistých hran bez třísek. Vyznačuje se také vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Výrobek se dodává včetně redukčního kroužku. Pomocí tohoto kroužku lze zmenšit otvor o průměru 30 mm na průměr 25,4 mm. Díky tomu je možné používat velký diamantový řezný kotouč DT 300 F Extra na stolových pilách, které jsou dodávány s různými úchyty. Stejně jako všechny ostatní diamantové výrobky společnosti Klingspor je i tento kotouč schválen pro stroje s maximálním výkonem 20 kW.

Produktová řada Extra - vynikající nástroje za přijatelné ceny

Velký diamantový řezný kotouč DT 300 F Extra od společnosti Klingspor je zařazen do výkonnostní třídy Extra. Tato třída zahrnuje výrobky řady 300, které společnost nabízí za mimořádně atraktivní ceny. Výrobky zařazené do třídy Extra sice poskytují profesionální výsledky, ale nejsou určeny k trvalému používání. Proto jsou ideální volbou pro kutily a profesionály, kteří příležitostně řežou na míru dlaždice, kachle** a další materiály. Lepšími alternativami pro každodenní použití jsou řezné nože zařazené do produktových řad Supra a Special.

Diamantové nástroje od společnosti Klingspor - certifikované v souladu s přísnými směrnicemi oSa

Klingspor klade prvořadý důraz na bezpečnost svých výrobků. Kromě toho, že splňuje všechny platné evropské bezpečnostní normy, podrobuje společnost své diamantové nástroje testům, které splňují požadavky stanovené Organizací pro bezpečnost brusných nástrojů, zkráceně oSa. Výjimkou není ani velký diamantový řezný kotouč DT 300 F Extra na obklady, kachličky a další obklady stěn a podlah, který je proto certifikován bezpečnostní pečetí oSA, jež označuje výrobky, které jsou obzvláště bezpečné a kvalitní.

Resetovat filtr
Průměr/mm Otvor/mm Vmax m/s Max. ot/min Šířka segmentu/mm Výška segmentu/mm Provedení okraje
200
Průměr
30
Otvor
80
Vmax
7 600
Max. ot/min
1,9
Šířka segmentu
7
Výška segmentu
Uzavřený okraj
Provedení okraje
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce