DT 300 F Extra Diamantové řezné kotouče pro úhlové brusky použití Obklady, Kachle

Vhodné pro mokré i suché použití
Vlastnosti
Třída Extra
Segmentace Uzavřený okraj
Provedení Slinutý
Agresivita
Životnost
Materiály
Obklady
Kachle
Oblasti použití
Obkladači
Topení, sanitární technika
Výrobci kuchyní

Diamantový řezný kotouč DT 300 F Extra

Tento vysoce kvalitní diamantový řezný kotouč je vynikající volbou pro všechny uživatele, kteří si cení profesionálních nástrojů, ale nepotřebují je používat denně. Přiléhavý okraj čepele umožňuje práci s maximální přesností. Díky této vlastnosti může každý vytvářet čisté hrany bez třísek. Tento řezný nůž byl optimalizován pro práci na

obkladech a

kamenných obkladech . Díky střední agresivitě a životnosti je diamantový řezný kotouč DT 300 F Extra atraktivním kvalitním kotoučem pro příležitostné použití.

Výhody diamantového řezného kotouče DT 300 F Extra

Diamantové nástroje společnosti Klingspor jsou díky neustálému výzkumu, vývoji a testování neustále zdokonalovány. Výsledkem jsou čisté hrany bez třísek při řezání. Tato kvalita je rozhodujícím faktorem - zejména při práci s obklady a kamny. Korporace Klingspor je členem sdružení oSa. Tato organizace je sdružením firem, které vyrábějí brusiva a řezné nástroje. Společně vypracovaly směrnice pro výrobky a zkoušky, které jdou nad rámec evropských bezpečnostních norem. A co víc, kotouče splňují normu EN 13236. Uživatel si tak může být jistý, že jím zakoupený výrobek diamantový řezný kotouč DT 300 F Extra je při správném používání naprosto bezpečný.

Takto se diamantový řezný kotouč DT 300 F Extra správně používá

Diamantový řezný kotouč je určen k řezání obkladů a kamen. Nesmí se používat k bočnímu broušení. Před nasazením řezného kotouče je třeba zkontrolovat, zda není poškozen, protože poškozené kotouče se nesmí používat. Při montáži nože věnujte pozornost také šipce na noži, která udává směr chodu. Řezný nůž musí být možné namontovat bez použití příliš velké síly. Dbejte na to, abyste vždy používali ochranný kryt úhlové brusky. Před zahájením vlastní práce byste měli nechat řezný kotouč běžet přibližně 30 sekund naprázdno, abyste zjistili, zda je správně namontován.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce