Diamantové řezné kotouče

Pracovní krok
Materiál
Stroj
Oblasti použití
Skupina výrobků
Diamantové řezné kotouče
Technologie
Průměr/mm
Tloušťka/mm
Otvor/mm
Šířka segmentu/mm
Výška segmentu/mm
Uchycení
Provedení okraje
Výkonnostní třída
Typ stroje

Vyvinuto v Německu - vyrobeno v Evropě: Diamantové řezné kotouče Klingspor

Diamantové řezné kotouče z nabídky společnosti Klingspor jsou skutečně vysoce výkonné nástroje. Tyto řezné kotouče poskytují profesionálním uživatelům odpovídající řezné brusivo, které nabízí nejlepší možné vlastnosti pro všechny jejich pracovní úkoly. Zaručují krátkou dobu řezání s minimální tvorbou otřepů. Tyto vlastnosti ocení profesionálové v řemesle, průmyslu a stavebnictví a jsou výhodné i pro hobby uživatele, protože jim umožňují realizovat jednotlivé projekty s větší efektivitou než kdykoli předtím. Diamantové řezné kotouče od společnosti Klingspor jsou tou nejlepší volbou, protože s nimi bude každý úkol hračkou - od řezání dlaždic až po řezání betonu.

Nejtvrdší řezné čepele pro všechny standardní nástroje

Diamantový kotouč nabízí nejlepší řezný výkon a poskytuje trvale vynikající výsledky. Nabídka společnosti Klingspor zahrnuje diamantové řezné kotouče pro úhlové brusky, benzínové pily a stolní pily. A některé řezné kotouče lze spárovat i se standardními frézami na spáry.

Diamantové řezné kotouče Klingspor prořežou jakýkoli materiál

Každý, kdo si prohlédne nabídku produktů společnosti Klingspor, rychle zjistí, že sortiment zahrnuje diamantové řezné kotouče a velké diamantové řezné kotouče pro jakýkoli typ použití. Tyto brusné materiály prvotřídní kvality umožňují uživatelům řezat takové materiály, jako jsou např.

 • Beton
 • Slinek
 • Křídový pískovec
 • Potěr
 • Abrazivní materiály
 • Žula
 • Dlaždice
 • Maltové spoje
 • Žáruvzdorné cihly
 • Asfalt
 • Čerstvý beton
 • Ostatní materiály na staveništi

s maximální bezpečností a spolehlivostí. Každý, kdo se rozhodne pro diamantové řezné kotouče nebo velké diamantové řezné kotouče od společnosti Klingspor, se může těšit z vysoké úrovně agresivity a bezkonkurenční životnosti - bez ohledu na typ materiálu, který potřebuje řezat.

Klíčová je správná volba segmentu

Jednou ze silných stránek portfolia společnosti Klingspor je jeho bezkonkurenční rozmanitost. Společnost Klingspor ví o široké škále výzev, kterým musí uživatel v reálném světě čelit. Proto společnost Klingspor nabízí své diamantové řezné kotouče a velké diamantové řezné kotouče s různými výbrusy.

Například univerzální aplikace nejlépe zvládnete se standardním segmentem, který kombinuje rychlý posuv s výjimečnými řeznými vlastnostmi. Turbosegment je vynikající volbou všude tam, kde je nezbytný hladký chod a obzvláště čisté řezné hrany. Diamantové řezné kotouče s uzavřeným okrajem rovněž vytvoří čisté řezné hrany a doporučují se pro přesné práce.

Řezné kotouče s turbo segmenty spojují výše uvedené výhody v jednom výrobku - mají hladký chod, čisté řezy a jsou rychlé. Navíc mají dlouhou životnost. Nože s krátkými segmenty se naopak odlišují vysokou řeznou rychlostí a vytvářejí řezy s mimořádně čistými hranami.

Ti, kteří se zaměřují především na vysokou rychlost posuvu, si koupí kotouč se širokým ozubením. Naopak kotouče s úzkým ozubením poskytují mimořádně hladký chod. K tomuto hladkému chodu přispívají kuželové segmenty. Rozsáhlý výběr doplňují diamantové řezné kotouče s ochrannými segmenty. Tyto segmenty spolu s kladivovými segmenty poskytují optimální ochranu ocelového jádra. Segmenty s jádrem Detenso pracují s účinnou redukcí hluku. Jádro ve tvaru vlny může ještě více zlepšit životnost a úběr materiálu segmentu.

Vyvinuto v Německu - Vyrobeno v Evropě

Společnost Klingspor má i nadále plnou kontrolu nad všemi procesy potřebnými k výrobě svých produktů. Díky této schopnosti si společnost Klingspor vydobyla status předního světového výrobce řezných a brusných materiálů. Diamantové řezné kotouče Klingspor jsou navrhovány v oddělení výzkumu a vývoje společnosti v mateřském závodě v Haigeru (Německo). Při vývoji svých řezných kotoučů se Klingspor spoléhá na špičkové strojní vybavení a mimořádně vybavené laboratoře. Zaměstnanci těchto pracovišť denně tvrdě pracují na tom, aby posunuli funkčnost a bezpečnost diamantových řezných kotoučů na vyšší úroveň. Výroba probíhá za pomoci vysoce moderního strojního parku, který se používá ve výrobním závodě společnosti Klingspor v západoukrajinském Lvově. Pečlivá kontrola všech detailů výrobku zaručuje, že závod opouštějí pouze diamantové kotouče nejvyšší kvality.