SK 500 Brusný hranol, brusná houba použití Barva, Lak, Tmel, Dřevo

Vlastnosti
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Materiály
Barva
Lak
Tmel
Dřevo
Umělá hmota
Kov univerzálně

Vysoce univerzální - brusný blok SK 500

Zákazníci, kteří se rozhodnou pro brusný blok SK 500, získají univerzální brusivo, které má čtyři použitelné strany. Výrobek pokaždé zpracuje

  • barvu,
  • lak,
  • plnivo a
  • dřevo

s mimořádnou rychlostí a účinností. Hlavní výhoda tohoto brusného bloku je zřejmá okamžitě: díky své ploché a svislé konstrukci má čtyři použitelné strany. Díky této konstrukci je tento výrobek mimořádně pružný při nejrůznějších aplikacích. Tento brusný blok je stejně oblíbený u profesionálů i hobby uživatelů.

Optimální rychlost úběru - brusný blok SK 500

Výjimečnou rychlost úběru SK 500 má na svědomí jeho těsný povlak a zrno oxidu hlinitého. A co víc, tento výkon zůstává nezměněn bez ohledu na to, zda se brusný blok používá pro práci s lakem, barvami nebo plnidly. Kvality tohoto brusiva skutečně vyniknou, když se použije pro jemné broušení povrchů. Robustní a omyvatelný materiál lze po každém použití znovu použít. Tím je zajištěna dlouhodobá použitelnost. Mezi oblasti použití, pro které je tento brusný blok vynikající volbou, patří kovozpracující průmysl. Další předností tohoto výrobku je jeho konkurenceschopná cena.

Najděte si brusný blok, který je pro vaše použití nejvhodnější

Brusný blok SK 500 o šířce 100 mm a délce 70 mm je k dispozici se zrnitostí 60, 80, 100, 120 a 180 a také se zrnitostí 220 a 280. V případě, že se jedná o brusný blok, který je vhodný pro vaše použití, můžete si vybrat z několika variant. Výška brusnýho bloku je 25 mm. Tyto rozměry se v praxi osvědčily, protože díky nim brusný blok dokonale padne uživateli do ruky. brusný blok SK 500 si vede stejně dobře na rovných i profilovaných površích obrobků. Díky pružnému pěnovému jádru, které je základem tohoto výrobku, je vhodný pro širokou škálu aplikací. Výrobek poskytuje spolehlivou rychlost úběru - a to i na površích obrobků se složitými profily. Toto brusivo je stejně jemnou volbou pro suché i mokré broušení. Proto se na SK 500 spoléhají jak profesionálové, tak i kutilové.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce