PS 33 B Archy s papírovou podložkou použití Barva, Lak, Tmel, Dřevo

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu polootevřený
Podložka B-papír
Materiály
Barva
Lak
Tmel
Dřevo
Umělá hmota
Oblasti použití
Automobilový průmysl
Dřevozpracující průmysl
Průmysl větrné energetiky
Výroba letadel
Řemeslnické provozy

Flexibilní a všestranné - brusné listy PS 33 B

brusný listy Klingspor PS 33 B jsou ideální pro ruční broušení: a barvy**, - laky, - a výplňové materiály :

  • dřevo a barvy,
  • laky,
  • a výplňové materiály .

Jejich papírový podklad (B-papír) umožňuje dokonalé tvarování podle obrysů obrobku. Díky této schopnosti je tento brusný materiál ideální pro opracování zaoblených povrchů, profilů a dalších tvarů. Brusivo je k dispozici především ve středních až jemných zrnitostech.

PS 33 B - vysoce kvalitní oxid hlinitý na pružném papíru gramáže B

Klingspor dodává své brusné listy PS 33 B s podkladem z papíru gramáže B. V případě, že se jedná o brusný list, je možné jej použít i na brusné desky. Na rozdíl od jiných typů papírových podkladů je tento papírový podklad (B-papír) lehký, a proto obzvláště pružný. Brusná zrna jsou na místě fixována syntetickou základovou pryskyřicí. Je tvořeno oxidem hlinitým, který díky své mimořádné tvrdosti a houževnatosti zajišťuje vynikající odstranitelnost. Společnost Klingspor u všech svých brusných materiálů sází výhradně na synteticky vyráběná brusná zrna. Důvodem tohoto rozhodnutí je stálost vlastností, kterými se vyznačuje synteticky vyráběné zrno. Tato volba zrna umožňuje společnosti zaručit brusiva, která poskytují trvale nepřekonatelnou kvalitu.

Pro dlouhou životnost - vrchní vazba z pevné syntetické pryskyřice

Brusné zrno brusných listů PS 33 B je polootevřený povlak. Tento typ povlaku vytváří velké množství mezer. Tyto prostory s velkou účinností zabraňují zatížení. Tato vlastnost v kombinaci s stearátovým povlakem zajišťuje, že se povrch těchto brusných listů předčasně nezanáší, a to i přes vysokou míru odstraňování dřeva a barvy, plniva a laku. Kromě základní vrstvy je za bezpečné ukotvení zrna a dlouhou životnost zodpovědná vrchní velikostní vrstva. Velikostní vrstva, vrchní vrstva, je vyrobena ze syntetické pryskyřice - materiálu, který společnost Klingspor používá pro všechny své brusné materiály. Stálé vlastnosti a vysoká kvalita jsou proto zaručeny i u vrchního nátěru. Slouží také jako podpora proti silám, které při ručním broušení neustále působí na brusné zrno ze všech stran.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce