PS 22 K SB-balení Brusný papír na suchý zip použití Dřevo, Kov univerzálně

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu polootevřený
Podložka E-papír
Materiály
Dřevo
Kov univerzálně
Nerezová ocel
Barva
Lak
Tmel
Umělá hmota

PS 22 K - brusný kotouč pro obrábění dřeva

Brusné kotouče PS 22 K od společnosti Klingspor nabízejí při obrábění dřeva vynikající výkon. Tento výrobek je vhodný i pro všeobecné použití a širokou škálu dalších úkolů. Patří mezi ně ošetření povrchů z - dřeva, - nerezové oceli, - kovu, - laku, - plniva, - barvy a - plastu.

Bruska nabízí mnoho užitečných funkcí, které ocení jak profesionální uživatelé, tak i domácí kutilové. Společnost Klingspor u tohoto výrobku vsadila na polootevřený povlak, který uživateli umožňuje pracovat s velkou účinností a vytváří obzvláště rovnoměrný vzorek škrábanců. To zaručuje, že profesionální uživatelé budou vždy dosahovat požadovaných výsledků. Výrobek se prodává v maloobchodních baleních nebo ve standardní kartónové krabici Klingspor.

Vysoce kvalitní výrobek s vynikajícími vlastnostmi materiálu

Všechny brusné materiály zařazené do portfolia společnosti Klingspor se vyznačují vynikající kvalitou a jsou vyrobeny pouze z těch nejlepších materiálů. Totéž platí i pro brusný kotouč PS 22 K. Společnost Klingspor zvolila jako zrno tohoto výrobku spolehlivý korund, aby uživateli poskytla nejvyšší možnou míru úběru. Zrno je spojeno s podkladovým E-papírem pomocí silné syntetické pryskyřice. Kombinace korundu a syntetické pryskyřice přispívá k vynikající trvanlivosti tohoto výrobku. Další vlastností, kterou se korund vyznačuje, je jeho tvrdost. Výsledkem je obrovský výkon při obrábění.

Brusný kotouč, který splňuje všechny požadavky

Ve snaze zajistit co nejširší použitelnost tohoto brusného kotouče dává společnost Klingspor výrobek k dispozici v různých zrnitostech. Tento vyčerpávající výběr umožňuje dosáhnout pracovních výsledků od jemných až po hrubé. Tato rozmanitost se vztahuje i na stroje, na kterých lze brusné kotouče používat: Tyto brusné kotouče lze kombinovat se všemi standardními trojúhelníkovými bruskami. Díky samonavíjecí konstrukci lze brusivo nasadit a vyměnit naprosto snadno. Nabízí stejně vynikající výkon při povrchovém broušení a práci na profilovaných obrobcích. Díky těmto vlastnostem se z tohoto brusiva stává univerzální nástroj pro nejrůznější aplikace, který si vede stejně dobře v komerčním prostředí i při použití nadšenými kutily.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce