PS 22 K Kotouče s papírovou podložkou na suchý zip použití Dřevo, Kov univerzálně

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu polootevřený
Podložka E-papír
Materiály
Dřevo
Kov univerzálně
Nerezová ocel
Barva
Lak
Tmel
Umělá hmota
Oblasti použití
Dřevozpracující průmysl
Lakovny
Průmysl zpracování plastů

Zkraťte čas broušení - brusný kotouč PS 22 K

Brusný kotouč PS 22 K pomáhá uživateli šetřit čas při úpravě povrchů. Brusivo skutečně zazáří při použití na

  • dřevo a
  • kov. Jeho

samosvorná podpěra umožňuje rychlou výměnu nástroje, čímž se výrazně zkracuje čas potřebný k opětovnému opracování. Kotouče jsou nasazeny a připraveny k použití během několika sekund, přičemž jejich odpojení od podložky je stejně rychlé a snadné. To jsou výhody, bez kterých se nechtějí obejít ani hobby řemeslníci, ani profesionální uživatelé.

Brusný kotouč PS 22 K - vynikající výsledky, dlouhá životnost

PS 22 K je hák a smyčka brusný kotouč navržený tak, aby poskytoval vynikající úroveň spolehlivosti a odolnosti. Kotouč je fixován syntetickou pryskyřicí a na papírovou podložku (E-papír) je nalepena vysoce kvalitní velurová tkanina. I při vysokém přítlaku zůstane velurová tkanina bezpečně spojena s podložkou. Bezpečná, jistá a spolehlivá práce je možná i při vysokých procesních teplotách. Profesionálové, kteří nechtějí dělat kompromisy při své práci, se proto spoléhají na brusné kotouče z řady Klingspor. Proto profesionálové, kteří potřebují pracovat bez kompromisů, důvěřují brusným kotoučům zařazeným do portfolia výrobků nabízených společností Klingspor.

Univerzální použitelnost

brusný kotouč, který se ideálně hodí k ručním strojům, poskytuje pokaždé rovnoměrný vzorek škrábanců. Předčasnému zanášení při opracování dřeva zabraňuje polootevřený povlak. Při použití pro opracování kovů výrobek vyniká výjimečnou přilnavostí zrn, kterou přináší spojení zrna s podložkou ze syntetické pryskyřice. Aby byl jejich brusný kotouč PS 22 K vynikající volbou pro nejrůznější brusné úkoly, dodává společnost Klingspor tento výrobek v řadě velikostí zrn a vzorů otvorů. Vzory otvorů byly dokonale spárovány s odsávacími otvory, které se nacházejí ve všech standardních podložkách. S HST 555 nabízí Klingspor vlastní podložku jako dokonalý doplňkový produkt k samonavíjecím kotoučům PS 22 K. Tato podložka přináší maximální výkon, který jsou tyto brusné úkoly schopny podat. Vrcholem jedinečných vlastností výrobku je jeho vhodnost pro univerzální použití na všech typech náhodných orbitálních brusek.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce