PS 22 K Pásky s papírovou podložkou na suchý zip použití Dřevo, Kov univerzálně

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu polootevřený
Podložka E-papír
Materiály
Dřevo
Kov univerzálně
Barva
Lak
Tmel
Umělá hmota
Ocel
Oblasti použití
Dřevozpracující průmysl
Lakovny
Průmysl zpracování plastů

Pro brusné bloky s upevněním na háček a smyčku - brusné pásky Klingspor PS 22 K

Klingspor navrhl své brusný pásky PS 22 K speciálně pro ruční bloky a orbitální brusky s upevněním na háček a smyčku. Pásy jsou opatřeny povrchem s háčkem a smyčkou a lze je jedním jednoduchým krokem připevnit na ruční bloky a podložky strojů. Tyto brusný lišty jsou vynikající volbou pro práci s

  • dřevem a
  • kovem. Jsou vyráběny v různých délkách a šířkách a jsou k dispozici v jemné, střední a hrubé zrnitosti a také se vzorem otvorů a bez něj. Společnost Klingspor nabízí modely se vzory otvorů GL15 a GL18.

PS 22 K - oxid hlinitý na papírové podložce (E-papír)

Podložka použitá na brusných pásech PS 22 K se skládá z papíru s gramáží E. Papírové podklady jsou rozděleny do skupin podle hmotnosti na jednotku plochy od A do G. Z toho vyplývá, že papír použitý pro PS 22 K má střední hmotnost. Zrno, které společnost Klingspor používá pro tento výrobek, je oxid hlinitý, který díky své mimořádné tvrdosti a houževnatosti zajišťuje vysokou rychlost úběru. Tento materiál, vyrobený synteticky, se vyznačuje schopností zachovat si své vlastnosti po dlouhou dobu. To platí i pro všechny ostatní typy zrn, které společnost Klingspor pro své brusivo vybírá. Zrno používané pro brusný pásky PS 22 K je nanášeno otevřenou vrstvou. Tento povlak vytváří dostatečné mezery, které umožňují rychlý odvod brusného prachu a třísek.

Vnější strany - laminace s háčkem a smyčkou a vrchní vrstva ze syntetické pryskyřice

Protože brusný pásy Klingspor PS 22 K mají háčkový a smyčkový systém upevnění, připevňují se k ručním blokům nebo podložkám orbitálních brusek. Toto spojení zajišťuje vynikající výkon při obrábění a rovnoměrné poškrábání při broušení dřeva a kovu. Společnost Klingspor vždy používá pro spojování brusiva syntetickou pryskyřici, protože toto pojivo zajišťuje pevné spojení mezi brusným zrnem a podložkou. Kromě mnoha dalších pozitivních vlastností se vyznačuje vysokou přilnavostí. Další klíčovou výhodou této synteticky vyráběné pryskyřice je její stále stejně vysoká kvalita. Brusiva opatřená pojivem ze syntetické pryskyřice jsou prvotřídní volbou pro průmyslové použití, aby byla zajištěna konzistentnost povrchové úpravy u velkého množství opracovávaných obrobků.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce