PS 11 C Archy s papírovou podložkou použití Barva, Lak, Tmel, Umělá hmota

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna SiC
Druh posypu hustý
Podložka C-papír
Materiály
Barva
Lak
Tmel
Umělá hmota
Sklo
Kámen
Kov univerzálně
Oblasti použití
Lakovny
Údržba vozidel

Klingspor brusné listy PS 11 C na lak, barvu, plnivo a plast

Ať už je použijete na blatníky nebo kapotu auta, nebo doma na vstupní dveře a zahradní branku - brusný listy PS 11 C od společnosti Klingspor poskytují stejný výjimečný výkon při různých brusných pracích před a po vyplnění, lakování nebo natírání. Listy s papírovým podkladem (C-papír) jsou vhodné pro širokou škálu úkolů - včetně mokrého a suchého broušení. Možnosti použití zahrnují použití na

  • barvu,
  • lak,
  • výplň a
  • plast.

Brusné listy pro opravy automobilů

Použití při opravách automobilů je jedním z nejoblíbenějších způsobů použití brusných listů PS 11 C. Brusný papír je stejně dobrou volbou pro opravy laku a laku a pro odstraňování zbytků po práci s plniči. Broušení plastových částí automobilů je díky jemné zrnitosti výrobku také hračkou.

Mimořádně pružné, přesto mimořádně stabilní

brusný listy jsou vyrobeny z karbidu křemíku, který zajišťuje mimořádně agresivní brusný výkon. Další vlastností, kterou se PS 11 C vyznačují, je jejich mimořádná flexibilita. Brusné listy s papírovým podkladem (C-papír) od společnosti Klingspor si získaly řemeslníky, malíře a domácí kutily po celém světě, ať už je používáte k suchému nebo mokrému broušení.

PS 11 C pro dokonalé ruční broušení

Díky pružnému papírovému podkladu (C-papír) jsou brusný listy ideální pro suché i mokré ruční broušení. Jsou také vynikající volbou pro práci na jemných detailech nebo drobné opravy barvy a laku.

Všestrannost díky rozsáhlému spektru použití

Brusné listy PS 11 C od společnosti Klingspor nabízejí výjimečnou všestrannost potřebnou k pokrytí široké oblasti použití. Karbid křemíku zaručuje vysokou úroveň stability. Ať už pracujete s lakem, plastem nebo plnidlem - brusný listy PS 11 C** od společnosti Klingspor jsou řešením pro vaše potřeby broušení a lakování.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce