KL 385 JF Archy s tkaninovou podložkou použití Dřevo, Kov univerzálně, Neželezné kovy

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Podložka JF-bavlna
Materiály
Dřevo
Kov univerzálně
Neželezné kovy
Nerezová ocel
Umělá hmota
Oblasti použití
Dřevozpracující průmysl
Výroba kovových konstrukcí

Klingspor brusné listy KL 385 JF - flexibilní a přizpůsobivé

Brusné listy KL 385 JF jsou ideální pro ruční broušení kovových a dřevěných povrchů. Výraznou výhodou těchto brusných listů je možnost složit je nebo nastříhat na požadovaný rozměr. Díky této flexibilitě je možné je nasadit na ruční blok. Tyto pozoruhodně pružné brusné materiály s různou zrnitostí jsou ideální zejména pro profilové broušení

  • dřeva,
  • kovu a
  • NF kovových povrchů.

Bavlna jako robustní podklad brusných listů KL 385 JF

Klingspor opatřil své brusný listy KL 385 JF plátěným podkladem z bavlny JF. Ta se vyznačuje vysokou pružností a přizpůsobivostí. Díky těmto vlastnostem je tento brusný materiál ideální pro práci na hranách a profilech. Přestože jsou brusný listy KL 385 JF opatřeny robustním podkladem, lze je snadno a čistě odtrhnout rukou bez použití nůžek.

Brusné listy s tvrdým zrnem a těsným povlakem

Klingspor používá jako brusné zrno pro brusný listy KL 385 JF oxid hlinitý. Výraznými rysy tohoto syntetického materiálu jsou jeho blokový tvar a výjimečná tvrdost. Protože je oxid hlinitý také velmi odolný vůči teplotám, zrno netrpí ani při dlouhodobém a intenzivním broušení. Při ručním broušení nevyžaduje tento tvrdý materiál k dosažení vynikajících výsledků vysoký přítlak, což umožňuje broušení bez větší námahy. Zrno se na brusný desky KL 385 JF nanáší těsnou vrstvou, takže výsledkem je téměř úplně pokrytý povrch. Tento typ povlaku je výhodný pro práci na površích z kovů, protože zajišťuje vysokou rychlost odstraňování materiálu a zároveň působivou životnost.

Spolehlivé lepení syntetickou pryskyřicí pro dlouhou životnost

Zrno nanesené na brusný plechy Klingspor je na místě spojeno syntetickou pryskyřicí, která zajišťuje mimořádně silnou přilnavost. Velká pevnost spoje hraje klíčovou roli při dosahování dobrých pracovních výsledků. Syntetická pryskyřice nanesená jako vrstva vrchní velikosti nad zrnem zajišťuje dlouhou životnost, protože zcela spojuje zrno s podkladem. Během broušení se tato vrchní velikostní vrstva z povrchu brusných zrn stírá a umožňuje jim plně působit.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce