FP 73 WK Pásky s podložkou na filmu na suchý zip použití Barva, Lak, Tmel

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu polootevřený
Podložka Fólie
Materiály
Barva
Lak
Tmel
Umělá hmota
Oblasti použití
Automobilový průmysl
Dřevozpracující průmysl
Lakovny
Nábytkářský průmysl
Stavba člunů a lodí
Údržba vozidel

Nejvyšší flexibilita - brusné pásy FP 73 WK

Brusné pásy FP 73 WK jsou speciálně navrženy pro ošetření povrchů. Hodí se zejména pro zpracování

  • barev,
  • laků a
  • plniv.

S tímto brusivem lze dosáhnout spolehlivých výsledků v různých podmínkách. Díky vynikající přizpůsobivosti materiálu s výbornou přilnavostí zrna i na okrajové ploše lze rychle a důkladně opracovat velké plochy. To je výhodné jak pro profesionální uživatele, tak pro kutily.

Brusné pásy FP 73 WK - využijte zvýšenou životnost

FP 73 WK se schopností výrazně snížit zatížení. Důležité je minimální zanášení, které umožňuje brusnému pásu kdykoli čistě brousit po lakovaných nebo natíraných plochách. Další významnou výhodou těchto brusných pásů je jejich celková životnost, která je podstatně vyšší než u jiných výrobků. Povrchová úprava je polootevřená, zatímco podklad je tvořen filmem. Podkladová fólie se při každodenním používání osvědčuje jako mimořádně odolná proti roztržení. Protože je podkladová vrstva také samolepicí, lze ji také kdykoli rychle a bez námahy vyměnit: Nasazení a sejmutí brusného materiálu z nástroje zabere jen několik sekund. Tato podložka tak umožňuje uživateli soustředit se na vlastní práci: broušení.

Správné brusné pásy pro každou aplikaci

Jak je u společnosti Klingspor zvykem, brusný pásy FP 73 WK jsou k dispozici v široké škále zrnitostí, což zaručuje, že zákazníci najdou brusivo, které nejlépe odpovídá jejich aplikaci. Tyto brusný pásy jsou určeny pro použití v kombinaci s ručními stroji a lze je použít i pro ruční broušení. K použití se hodí například komerční ruční brusný blok. Ve spojení s takovým brusným blokem dokončí nejrůznější brusné úkoly s naprostou lehkostí. Flexibilita je v tomto scénáři použití stěžejním prvkem. Proto profesionálové vkládají důvěru do brusných pásů FP 73 WK od společnosti Klingspor.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce