CS 411 XK Kotouče s tkaninovou podložkou na suchý zip použití Nerezová ocel, Ocel, Kov univerzálně, Dřevo

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Zirkonkorund
Druh posypu hustý
Podložka X-bavlna
Materiály
Nerezová ocel
Ocel
Kov univerzálně
Dřevo
Oblasti použití
Dřevozpracující průmysl
Ocelové konstrukce
Průmysl zpracování nerezové oceli
Výroba kovových konstrukcí

Brusný kotouč CS 411 XK - kotouče s látkovou podložkou na nerezovou ocel, ocel, jiné druhy kovů a dřevo

Brusný kotouč CS 411 XK od společnosti Klingspor je vysoce výkonný brusný kotouč s bavlněnou podložkou odolnou proti roztržení. Směs podkladového materiálu, pojiva a brusného zrna umožňuje agresivní broušení, zejména na houževnatých materiálech, jako je

  • nerezová ocel,
  • ocel a
  • dřevo.

Agresivní broušení brusným kotoučem Klingspor CS 411 XK

Agresivní** brusivo se vyznačuje dokonale namíchanou směsí pojiva a brusného materiálu. Při broušení s vysokou rychlostí úběru materiálu dochází vždy ke zvýšenému namáhání brusného materiálu.

Brusný kotouč CS 411 XK nabízí dokonalou kombinaci pro agresivní broušení

Vlastnosti brusného kotouče CS CS 411 XK s těsným povlakem se dokonale hodí pro hrubé a středně hrubé broušení hran a ploch na kovových površích. Kromě pojiva ze syntetické pryskyřice a zirkonového zrna je to bavlněná podložka odolná proti roztržení, která dodává podložce potřebnou stabilitu. Díky těmto vlastnostem je brusný kotouč CS 411 XK stejně ideální pro broušení za sucha.

Samoostřící brusná zrna ze zirkonu

Zirkonové brusivo bylo zkonstruováno tak, aby poskytovalo vynikající životnost při agresivním broušení. Zirkonium se vyznačuje krystalickou strukturou, která umožňuje opotřebovaným částem brusného zrna odlomit se a vytvořit nové ostré hrany.

CS 411 XK v průmyslu a dílně

Brusivo CS 411 XK se široce používá v průmyslu zpracování oceli a nerezové oceli a při výrobě kovů. Je vhodný pro univerzální použití na nejrůznějších strojích, zejména na ručních zařízeních, jako jsou úhlové brusky a náhodné orbitální brusky. Samolepicí** podložka umožňuje rychlou a snadnou výměnu brusných kotoučů. K dispozici jsou typické verze z hlediska průměru vhodné pro různé nástroje. Dostupná zrnitost se pohybuje od hrubé po střední.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce