PS 73 BWF Role s papírovou podložkou použití Dřevo, Barva, Lak, Tmel, Umělá hmota

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu polootevřený
Podložka B-papír + pěnová hmota (molitan)
Materiály
Dřevo
Barva
Lak
Tmel
Umělá hmota
Oblasti použití
Automobilový průmysl
Dřevozpracující průmysl
Stavba člunů a lodí
Výroba forem

PS 73 BWF - brusný kotouč pro jemné broušení s praktickými brusnými polštářky, které jsou dodávány v zásobníku

Brusný kotouč PS 73 BWF od společnosti Klingspor je brusivo speciálně navržené pro jemné ruční broušení. Inovativní pěnový podklad dodává této prvotřídní brusné roli vynikající pružnost a přizpůsobivost. Předem perforované brusné polštářky lze bez námahy odtrhnout a jsou vždy na dosah. Toto brusivo se stejně dobře hodí pro použití na cestách i pro aplikace v dílnách a na stavbách.

Obsahuje pěnovou vrstvu, která dokonale rozkládá tlak při práci na tenkých nátěrech

Brusné polštářky uložené ve snadno použitelném dávkovacím boxu se vyznačují polootevřeným povrchem se zrny oxidu hlinitého a dodatečným stearátovým povlakem. Podložky jsou obzvláště dobrou volbou pro hrubé a dokončovací broušení tvarovaných dílů a rovných a zakřivených povrchů. Díky pěnovému podkladu se toto brusivo přesně přizpůsobí povrchu, na kterém je použito, a vytváří mimořádně jemný povrch. Při práci s tenkými nátěry nehrozí nebezpečí, že by se brusný materiál prořezal. Brusné kotouče tvořící brusný válec PS 73 BWF jsou vhodné pro použití na

  • všechny běžné druhy dřeva,
  • povrchy s vrstvou barvy & laku,
  • plněné povrchy,
  • plasty a plastové povlaky. Díky polootevřenému zrnitému povlaku a mimořádně odolnému pojivu ze syntetické pryskyřice poskytuje brusný válec PS 73 BWF stálý brusný výkon při minimálním zanášení, např. na nábytku. Šikovné brusné kotouče o rozměrech 115 x 140 mm se díky podkladu z B-papíru mimořádně pohodlně drží. Tyto vlastnosti zajišťují dokončovací práce s dokonalou účinností a rovnoměrnými výsledky.

Snadno uchopitelné brusné polštářky dodávané v praktickém zásobníku - vždy po ruce

Klingspor nabízí brusný válec PS 73 BWF o šířce 115 mm a délce 25 000 mm. Pohodlný dávkovací box, vybavený ukazatelem stavu naplnění, dává uživateli k dispozici až 180 brusných polštářků - v závislosti na zvolené zrnitosti.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce