PS 29 F ACT Role s papírovou podložkou použití Dřevo

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu otevřený
Podložka F-papír
Materiály
Dřevo
Barva
Lak
Tmel
Oblasti použití
Dřevozpracující průmysl
Nábytkářský průmysl
Výroba oken a dveří
Řemeslnické provozy

PS 29 F ACT - prvotřídní brusný červený papír pro všechny výrobky ze dřeva

Brusné role PS 29 F ACT od společnosti Klingspor jsou nejlepší volbou pro práci s měkkými a pryskyřičnými druhy dřeva. Jeho antistatické vlastnosti v kombinaci s otevřeným posypem dávají tomuto brusnému papíru působivě dlouhou životnost, protože snižují zanášení na minimum. Podkladový papír gramáže F 300 g/m² činí tento brusný papír mimořádně stabilním. Při broušení zajišťuje rovnoměrné rozložení přítlaku po celé ploše. Výsledkem je dokonale hladká kontaktní plocha.

Vysoce efektivní díky agresivnímu brusnému výkonu

Odolná brusná role PS 29 F ACT se doporučuje především pro hrubé až středně hrubé broušení větších ploch a menších obrobků. Těžký papírový podklad nabízí mimořádně stabilní podklad pro rovinné broušení. Schopnosti tohoto brusiva skutečně vyniknou při jeho použití pro práci s měkkými a pryskyřičnými druhy dřevin. Tento brusný papír se používá převážně k broušení

  • měkkého dřeva,
  • pryskyřičných druhů dřevin,
  • barev, laků a
  • tmelů.

Brusná role PS 29 F ACT je účinná při ručním broušení. Je však stejně dobrou volbou pro použití s brusným blokem nebo ručními stroji, jako je například orbitální bruska.

Univerzální použití - v dílně i na stavbě

Červený papír s otevřeným posypem a stabilním pojivem ze syntetické pryskyřice nabízí tomuto brusnému papíru vysokou agresivitu a zajišťuje optimální úběr materiálu. Receptura ACT použitá pro zrno korundu zajišťuje výrazně lepší přilnavost zrn. Tato silnější přilnavost poskytuje brusivu bezkonkurenční životnost. Kromě toho také umožňuje výrobku poskytovat neuvěřitelnou trvanlivost při konstantním brusném výkonu. Antistatická brusná role PS 29 F ACT je k dispozici v šířce 110 mm a délce 115 mm, resp. 50 m.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce