PS 729 F Brusný papír KULEX použití Nerezová ocel, Ocel

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund/aglomeráty
Druh posypu hustý
Podložka F-papír
Materiály
Nerezová ocel
Ocel
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Výroba kovových konstrukcí

Mimořádná životnost - široký pás Klingspor PS 729 F

Klingspor vyvinul široký pás PS 729 F speciálně pro broušení kovů při středním přítlaku. Je vhodný pro suché broušení nerezové oceli a oceli. Mezi jeho význačné vlastnosti patří

  • extrémně dlouhá životnost
  • a aglomerát zodpovědný za konzistentní kvalitu povrchu,

které lze s tímto brusným pásem s dlouhou životností dosáhnout. PS 729 F se používá převážně pro střední a dokončovací broušení kovů, zejména nerezové oceli a oceli, a je k dispozici také v jemné zrnitosti.

Pro bezchybný výsledek broušení: prvotřídní brusná zrna na papíru kategorie F

Široký pás PS 729 F se dodává s podložkou z papíru kategorie F. Různé typy papíru jsou rozděleny do kategorií A až G podle hmotnosti na jednotku plochy. Papírové podklady označené písmenem A jsou obzvláště lehké, zatímco papírové podklady hmotnosti G jsou mimořádně těžké. V důsledku toho je papír s gramáží F brusného pásu PS 729 F obzvláště robustní. Tento brusný pás je potažen prvotřídními brusnými zrny seskupenými do aglomerátu a zaručuje stálou kvalitu povrchu i po dlouhém používání. Díky své výjimečné životnosti je tento brusný pás s prodlouženou životností ideální pro velkosériovou výrobu.

Výjimečně pevný: spoj ze syntetické pryskyřice

Stejně jako všechny ostatní brusné materiály společnosti Klingspor je i široký brusný pás PS 729 F opatřen spojem ze syntetické pryskyřice. Ta fixuje aglomeráty na místě na podložce a zároveň přidává podpěry proti vznikajícím bočním silám. Ve srovnání s přírodními pojivy má syntetická pryskyřice výraznou výhodu v tom, že je stabilnější. A co víc, syntetická pryskyřice disponuje výrazně vyšší přilnavostí, čímž prodlužuje životnost brusiva. Aby bylo zajištěno, že lepicí vrstva má na všech místech brusného pásu stejnou tloušťku, používá společnost Klingspor laserovou technologii, která monitoruje každý krok výrobního procesu. Pro zvýšení bezpečnosti kontroluje společnost Klingspor v průběhu výroby také hmotnost výrobku.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce