PS 729 F Brusný papír KULEX použití Nerezová ocel, Ocel

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund/aglomeráty
Druh posypu hustý
Podložka F-papír
Materiály
Nerezová ocel
Ocel
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Výroba kovových konstrukcí

Brusný pás Klingspor PS 729 F - brusný pás s dlouhou životností pro trvale vynikající kvalitu povrchu

Brusný pás Klingspor PS 729 F se dodává s papírovou podložkou a přesvědčí vynikajícím poměrem ceny a výkonu. Nabízí celou řadu výhod:

  • Trvale kvalitní povrchová úprava
  • Extrémně dlouhá životnost
  • Široké možnosti použití na plochých obrobcích
  • Bezchybná kvalita broušení
  • Vynikající účinnost broušení

Brusný pás s dlouhou životností lze kombinovat s nejrůznějšími bruskami.

Brusný pás PS 729 F - působivé výsledky broušení a trvale vysoká kvalita povrchu

Brusný pás PS 729 F se dodává s podložkou z F-papíru, která nabízí pozoruhodnou stabilitu a značnou výšku. Použitým brusným materiálem je aglomerát oxidu hlinitého v kombinaci s pojivem ze syntetické pryskyřice. Oxid hlinitý je brusný materiál, který je mimořádně tvrdý, ale zároveň mimořádně houževnatý. Protože se tento aglomerát skládá ze stejně velkých svazků brusných zrn, brusný pás zaručuje uživateli dlouhou životnost a rovnoměrné poškrábání. Dostupný sortiment se skládá ze čtyř velikostí zrnitosti, které lze dodat na širokých, dlouhých a krátkých pásech. Díky svému aglomerátu je tento brusný pás s dlouhou životností vhodný pro střední a dokončovací broušení. Vyznačuje se vysokou kvalitou dokončovacích schopností a vynikající účinností. Brusný pás PS 729 F bude perfektně fungovat po delší dobu i při největším zatížení.

Brusný pás PS 729 F - maximální účinnost v širokém spektru aplikací

Aglomerát PS 729 F byl navržen pro broušení za sucha a pro použití v servisních střediscích pro nerezovou ocel i pro aplikace v kovozpracujícím průmyslu. Lze jej namontovat na

  • široké pásové brusky nebo na
  • brusky na plocho. Díky svému aglomerátu dosahuje tento brusný pás s dlouhou životností mimořádně dobrých výsledků při broušení plechů a svitků, přičemž vyžaduje pouze střední přítlak. Je vhodný pro úpravu povrchu plochých obrobků z kovu a vytváří mimořádně kvalitní povrchovou úpravu.

Brusný pás PS 729 F - bezchybné výsledky při broušení kovů

Brusný pás PS 729 F je určen k broušení nerezové oceli a ocelí. Kombinuje neuvěřitelnou životnost s dokonalou kvalitou povrchu.

Rozmezí zrnitosti
16 24 30 36 40 50 60 80 100 120 150 180 220 240 280 320 360 400 500 600 800 1000 1200 1500 2000 2500 3000
Pro více informací kontaktujte prosím zaměstnance společnosti KLINGSPOR Brusivo, spol. s r.o.
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce