PS 29 F ACT Široké pásy s papírovou podložkou použití Dřevo

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu otevřený
Podložka F-papír
Materiály
Dřevo
Oblasti použití
Dřevozpracující průmysl
Nábytkářský průmysl
Výroba oken a dveří
Řemeslnické provozy

PS 29 F ACT široké pásy s papírovou podložkou pro práci na dřevě

Pás PS 29 F ACT se používá pro kalibraci a dokončovací broušení v kombinaci s přítlačnou podložkou - tyto typy aplikací vyžadují jemnější zrnitost. Tento brusný papír se dodává s otevřenou vrstvou a je antistatický. Tyto vlastnosti v kombinaci s pojivem vytvořeným podle receptury ACT společnosti Klingspor přispívají k vynikajícímu úběru materiálu, fenomenální životnosti a minimálnímu zanášení díky antistatickým vlastnostem. Hlavní oblasti použití výrobku jsou

  • broušení měkkého dřeva
  • zpracování plastů
  • odstraňování plniv z povrchů

PS 29 F ACT se zpravidla vyrábí s klopným spojem typu F1. To znamená, že klopný spoj je řezán s úkosem a spojován s přesahem. Tento výrobní postup zajišťuje hladký chod po celém obvodu - včetně spoje pásu.

Rovnoměrný vzorek poškrábání po dlouhou dobu

Široký pás Klingspor PS 29 F ACT vytváří při zpracování povrchů z měkkého dřeva působivě rovnoměrný vzorek poškrábání. Otevřený povlak zajišťuje čistý úběr materiálu bez předčasného ucpávání, zatímco lepení ACT na papír o hmotnosti F zajišťuje potřebnou stabilitu. Díky těmto vlastnostem lze široký pás** PS 29 F ACT používat po delší dobu, aniž by došlo ke ztrátě výkonu. Vydrží i při intenzivním zatížení a vyniká mimořádnou životností.

Ruční stroje a stacionární zařízení

Široký pás** PS 29 F ACT je stejně oblíbenou volbou pro dílny a staveniště i pro kutily. Zatímco brusné práce se obvykle provádějí na strojích se širokým pásem, v kombinaci s pásovými bruskami lze použít i jiné rozměry pásu. PS 29 F ACT je k dispozici v široké škále rozměrů. Zákazníci si mohou vybrat ze všech standardních rozměrů běžných v oboru - jak z hlediska šířky, tak délky. Dostupná zrnitost se pohybuje od velmi hrubé až po střední a jemnou.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce