PS 28 F Brusné pásy s papírovou podložkou použití Dřevo

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu otevřený
Podložka F-papír
Materiály
Dřevo
Oblasti použití
Dřevozpracující průmysl
Nábytkářský průmysl
Výroba oken a dveří
Řemeslnické provozy

Brusný pás PS 28 F - univerzální výrobek pro všechny aplikace při zpracování dřeva

Brusný pás PS 28 F s papírovou podložkou je univerzální výrobek pro zpracování dřeva. Tento prémiový výrobek zkonstruovaný společností Klingspor má mnoho výhod:

  • vynikající poměr ceny a výkonu,
  • antistatickou úpravu a
  • účinný brusný výkon. Tento brusný pás je obzvláště dobrou volbou pro strojní broušení.

Brusný pás PS 28 F - cenově dostupný brusný pás pro univerzální použití

Brusný pás PS 28 F od společnosti Klingspor je vybaven podložkou z F-papíru, která se osvědčuje jako mimořádně odolná a stabilní. Brusným materiálem použitým pro tento výrobek je oxid hliníku, který je nanesen otevřenou vrstvou a spojen plně syntetickou pryskyřicí. Oxid hlinitý je materiál uznávaný pro svou kombinaci tvrdosti a houževnatosti. Otevřený povlak snižuje zanášení a zajišťuje odstranění nečistot z brusné plochy. Díky otevřenému povlaku si tento brusný pás poradí s dlouhými vlákny obsaženými v materiálech, jako je dřevo. Antistatická úprava tohoto brusného pásu výrazně snižuje množství brusného prachu, který může na pásu ulpět během používání.

Brusný pás PS 28 F - účinný univerzální výrobek pro obrábění dřeva

Brusný pás PS 28 F se ideálně hodí jako univerzální výrobek pro obrábění dřeva. Stejně dobře funguje při použití pro kalibraci a dokončovací broušení povrchů a je vhodný také pro

  • dlouhé pásové stroje,
  • široké pásové stroje a
  • brusky na hrany. Výhody tohoto špičkového výrobku ocenili

uživatelé v širokém spektru podniků: v dřevozpracujícím průmyslu včetně truhlářských a tesařských dílen, v dřevozpracujícím průmyslu včetně nábytkářského, při výrobě oken a při výrobě parket a podlah.

Brusný pás PS 28 F - dokonalé brusivo pro dřevoobrábění

Brusný pás PS 28 F od společnosti Klingspor je univerzální výrobek, který je ideální pro zpracování různých druhů dřeva. Výrobek je vhodný pro použití ve všech oblastech zpracování dřeva a je obzvláště dobrou volbou pro povrchové broušení měkkého dřeva. Jeho výkon je stejně výjimečný na masivním dřevě i na dřevěných kompozitních deskách včetně jádrových desek, dýhových desek, překližek a dalších. Jeho antistatická povrchová úprava zajišťuje menší zanášení a zvýšenou životnost.

Alternativní výrobky

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce