PS 28 F Brusné pásy s papírovou podložkou použití Dřevo

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu otevřený
Podložka F-papír
Materiály
Dřevo
Oblasti použití
Dřevozpracující průmysl
Nábytkářský průmysl
Výroba oken a dveří
Řemeslnické provozy

Brusný pás PS 28 F - univerzální výrobek pro všechny aplikace při zpracování dřeva

Brusný pás PS 28 F s papírovou podložkou je univerzální výrobek pro zpracování dřeva. Tento prémiový výrobek zkonstruovaný společností Klingspor má mnoho výhod:

  • vynikající poměr ceny a výkonu,
  • antistatickou úpravu a
  • účinný brusný výkon. Tento brusný pás je obzvláště dobrou volbou pro strojní broušení.

Brusný pás PS 28 F - cenově dostupný brusný pás pro univerzální použití

Brusný pás PS 28 F od společnosti Klingspor je vybaven podložkou z F-papíru, která se osvědčuje jako mimořádně odolná a stabilní. Brusným materiálem použitým pro tento výrobek je oxid hliníku, který je nanesen otevřenou vrstvou a spojen plně syntetickou pryskyřicí. Oxid hlinitý je materiál uznávaný pro svou kombinaci tvrdosti a houževnatosti. Otevřený povlak snižuje zanášení a zajišťuje odstranění nečistot z brusné plochy. Díky otevřenému povlaku si tento brusný pás poradí s dlouhými vlákny obsaženými v materiálech, jako je dřevo. Antistatická úprava tohoto brusného pásu výrazně snižuje množství brusného prachu, který může na pásu ulpět během používání.

Brusný pás PS 28 F - účinný univerzální výrobek pro obrábění dřeva

Brusný pás PS 28 F se ideálně hodí jako univerzální výrobek pro obrábění dřeva. Stejně dobře funguje při použití pro kalibraci a dokončovací broušení povrchů a je vhodný také pro

  • dlouhé pásové stroje,
  • široké pásové stroje a
  • brusky na hrany. Výhody tohoto špičkového výrobku ocenili

uživatelé v širokém spektru podniků: v dřevozpracujícím průmyslu včetně truhlářských a tesařských dílen, v dřevozpracujícím průmyslu včetně nábytkářského, při výrobě oken a při výrobě parket a podlah.

Brusný pás PS 28 F - dokonalé brusivo pro dřevoobrábění

Brusný pás PS 28 F od společnosti Klingspor je univerzální výrobek, který je ideální pro zpracování různých druhů dřeva. Výrobek je vhodný pro použití ve všech oblastech zpracování dřeva a je obzvláště dobrou volbou pro povrchové broušení měkkého dřeva. Jeho výkon je stejně výjimečný na masivním dřevě i na dřevěných kompozitních deskách včetně jádrových desek, dýhových desek, překližek a dalších. Jeho antistatická povrchová úprava zajišťuje menší zanášení a zvýšenou životnost.

Rozmezí zrnitosti
16 24 30 36 40 50 60 80 100 120 150 180 220 240 280 320 360 400 500 600 800 1000 1200 1500 2000 2500 3000
Pro více informací kontaktujte prosím zaměstnance společnosti KLINGSPOR Brusivo, spol. s r.o.

Alternativní výrobky

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce