PS 21 F Široké pásy s papírovou podložkou použití Nerezová ocel, Kov univerzálně, Ocel

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Zirkonkorund
Druh posypu hustý
Podložka F-papír
Materiály
Nerezová ocel
Kov univerzálně
Ocel
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Servisní středisko nerezové oceli
Výroba přístrojů

Široké pásy PS 21 F s papírovou podložkou pro nerezovou ocel, kov a ocel

Široký pás PS 21 F je speciální brusivo určené speciálně pro velmi tvrdé materiály. Skládá se z papírové podložky, na kterou byla nanesena zrnka oxidu zirkoničitého s těsnou vrstvou pomocí syntetické pryskyřice. Kombinace stabilní podložky a samoostřících zrn činí z brusného pásu PS 21 F brusivo s dlouhou životností. Používá se především k broušení na: Zirkonový oxid hlinitý jako brusné zrno - Účinek Zirkonový** oxid hlinitý je speciální brusivo. Jeho brusná zrna jsou tvrdá a obzvláště houževnatá. Zrno je složeno z krystalických struktur, které tvoří klínovitá zrna. Po otupení broušením se části krystalů s ostrými hranami, které tvoří zrna, vylomí ze struktury a zanechají za sebou nové ostré hrany. Výsledkem je samoostřící efekt. Tento efekt zajišťuje, že si brusivo téměř po celou dobu své životnosti zachová svůj brusný výkon.

Použití širokého pásu PS 21 F

Široký pás** PS 21 F je určen pro aplikace, při nichž se obrobky odjehlují nebo zaoblují. Tento brusný pás je k dispozici ve velkém výběru zrnitostí od velmi hrubých až po jemné.

Připojení kloubu pásu

Široký pás** PS 21 F je nekonečný pás. Existuje několik způsobů, jak spoj slepit. Různé spoje jsou navrženy speciálně pro každý účel použití. - Forma 1: Spoj brusného pásu je seříznut pod definovaným úhlem a spojen s přesahem. - Forma 2: Stejně jako u formy 1 je spoj brusného pásu řezán pod úkosem a spojen s přesahem. Zrnitostní body v místě tupého spoje jsou zbroušeny. Tím je zajištěn ještě hladší chod pásu. - Forma 3 G: Zde je tupý spoj řezán klikatou hranou a podepřen zespodu nalepenou fólií vyztuženou tkaninou. Tato forma umožňuje zcela bezúderovou práci na dílech, které jsou obzvláště citlivé na zlomení. - Forma 4 G: Kuželově řezaný tupý spoj podepřený zespodu nalepenou fólií vyztuženou tkaninou.

Rozmezí zrnitosti
16 24 30 36 40 50 60 80 100 120 150 180 220 240 280 320 360 400 500 600 800 1000 1200 1500 2000 2500 3000
Pro více informací kontaktujte prosím zaměstnance společnosti KLINGSPOR Brusivo, spol. s r.o.
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce