PS 20 F Široké pásy s papírovou podložkou použití Nerezová ocel, Kov univerzálně, Neželezné kovy

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Podložka F-papír
Materiály
Nerezová ocel
Kov univerzálně
Neželezné kovy
Ocel
Oblasti použití
Ocelové konstrukce
Průmysl zpracování nerezové oceli
Servisní středisko nerezové oceli

Výrobek pro univerzální použití - široký pás Klingspor PS 20 F

Široký pás PS 20 F od společnosti Klingspor je univerzální výrobek**, který se mimořádně dobře osvědčuje při broušení

  • nerezové oceli,
  • kovů a
  • NF kovů.

Výrobek je k dispozici ve velkém množství zrnitostí a je stejně dobrou volbou pro hrubé i dokončovací broušení. Nejčastěji se používá k povrchovému broušení nerezové oceli.

Brusná zrna - těsně potažená pro maximální účinnost

Brusný pás Klingspor PS 20 F pro zpracování kovů se vyznačuje výjimečnou rychlostí úběru kovu. Umožňuje krátkou a efektivní práci i s větším množstvím materiálu, čímž výrazně zkracuje čas, a tím i náklady spojené s dokončením práce. Vysokou rychlost úběru zaručuje prvotřídní brusné zrno. Skládá se z oxidu hlinitého naneseného těsnou vrstvou, která zajišťuje, že mezi brusnými zrny jsou jen minimální mezery. Těsný povlak je také zodpovědný za vynikající životnost tohoto brusiva. V neposlední řadě má těsný povlak vliv na výsledek broušení, protože snižuje sílu, která působí na každé jednotlivé zrno. Zrno proto proniká do kovu méně hluboko, což vede k jemnějšímu povrchu.

Podklad a vrchní vrstva - syntetická pryskyřice a robustní papír s gramáží F

Podklad používaný pro široký pás PS 20 F společnosti Klingspor je vyroben z papíru. Tento papír je rozdělen do kategorií od A do G. Hmotnost a pevnost papíru se zvyšuje od A do G. Papír použitý pro PS 20 F je papír třídy F, což mu umožňuje odolávat zatížení vyšší intenzity. Aby brusná zrna zůstala pevně spojena s podkladem, je vrchní vrstva velikosti vyrobena ze syntetické pryskyřice. Ta se používá u všech brusných materiálů prodávaných pod značkou Klingspor, protože syntetická pryskyřice je pevnější než přírodní lepené spoje a nabízí také vyšší přilnavost.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce