PS 20 F Široké pásy s papírovou podložkou použití Nerezová ocel, Kov univerzálně, Neželezné kovy

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Podložka F-papír
Materiály
Nerezová ocel
Kov univerzálně
Neželezné kovy
Ocel
Oblasti použití
Ocelové konstrukce
Průmysl zpracování nerezové oceli
Servisní středisko nerezové oceli

Výrobek pro univerzální použití - široký pás Klingspor PS 20 F

Široký pás PS 20 F od společnosti Klingspor je univerzální výrobek**, který se mimořádně dobře osvědčuje při broušení

  • nerezové oceli,
  • kovů a
  • NF kovů.

Výrobek je k dispozici ve velkém množství zrnitostí a je stejně dobrou volbou pro hrubé i dokončovací broušení. Nejčastěji se používá k povrchovému broušení nerezové oceli.

Brusná zrna - těsně potažená pro maximální účinnost

Brusný pás Klingspor PS 20 F pro zpracování kovů se vyznačuje výjimečnou rychlostí úběru kovu. Umožňuje krátkou a efektivní práci i s větším množstvím materiálu, čímž výrazně zkracuje čas, a tím i náklady spojené s dokončením práce. Vysokou rychlost úběru zaručuje prvotřídní brusné zrno. Skládá se z oxidu hlinitého naneseného těsnou vrstvou, která zajišťuje, že mezi brusnými zrny jsou jen minimální mezery. Těsný povlak je také zodpovědný za vynikající životnost tohoto brusiva. V neposlední řadě má těsný povlak vliv na výsledek broušení, protože snižuje sílu, která působí na každé jednotlivé zrno. Zrno proto proniká do kovu méně hluboko, což vede k jemnějšímu povrchu.

Podklad a vrchní vrstva - syntetická pryskyřice a robustní papír s gramáží F

Podklad používaný pro široký pás PS 20 F společnosti Klingspor je vyroben z papíru. Tento papír je rozdělen do kategorií od A do G. Hmotnost a pevnost papíru se zvyšuje od A do G. Papír použitý pro PS 20 F je papír třídy F, což mu umožňuje odolávat zatížení vyšší intenzity. Aby brusná zrna zůstala pevně spojena s podkladem, je vrchní vrstva velikosti vyrobena ze syntetické pryskyřice. Ta se používá u všech brusných materiálů prodávaných pod značkou Klingspor, protože syntetická pryskyřice je pevnější než přírodní lepené spoje a nabízí také vyšší přilnavost.

Rozmezí zrnitosti
16 24 30 36 40 50 60 80 100 120 150 180 220 240 280 320 360 400 500 600 800 1000 1200 1500 2000 2500 3000
Pro více informací kontaktujte prosím zaměstnance společnosti KLINGSPOR Brusivo, spol. s r.o.
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce