LS 309 XH SB-balení Brusné plátno použití Dřevo, Kov univerzálně, Neželezné kovy

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Podložka X-bavlna
Materiály
Dřevo
Kov univerzálně
Neželezné kovy
Barva
Lak
Tmel
Oblasti použití
Dřevozpracující průmysl
Výroba kovových konstrukcí

Krátký pás pro ruční stroje - ideální doplněk pro univerzální broušení

Krátký pás pro ruční stroje LS 309 XH od společnosti Klingspor byl vyvinut speciálně pro přenosné pásové brusky. Je proto k dispozici v různých šířkách a délkách a hodí se na všechny běžné pásové brusky různých výrobců. Používá se k povrchové úpravě, krátký pás pro ruční stroj** je také velmi univerzální z hlediska materiálů, které může zpracovávat, tj.

  • kov,
  • dřevo,
  • plnivo,
  • lak,
  • barva a
  • NF kov.

Dodáváno v maloobchodních baleních pro obchod, živnost a průmysl

Klingspor nabízí krátký pás pro ruční stroje v maloobchodních baleních. Toto balení zajišťuje nejlepší možnou prezentaci u prodejce. Toto balení, které nabízí také vynikající ochranu, je ideální pro skladování v řemeslnických firmách a průmyslových podnicích. Brusný pás je uložen na dobře viditelném místě, ve skladu je vždy snadno dostupný a bezpečně chráněný před poškozením. Obal také zajišťuje, že brusný pás může být ve skříni s nářadím uložen hladce a nepoškozen, dokud jej není třeba použít.

Použití tvrdých a houževnatých brusných zrn pro vysokou rychlost úběru

Základ struktury krátkého brusného pásu pro ruční stroje LS 309 XH od společnosti Klingspor tvoří podložka z X-bavlny. Tato přírodní tkanina byla zpracována způsobem, který zaručuje mimořádně vysokou odolnost proti roztržení. Brusný pás je také dostatečně pružný pro použití na přenosné pásové brusce. Použité zrno je korund, syntetické zrno z oxidu hlinitého. Korund se vyznačuje zvláštní tvrdostí a houževnatostí. Zrno se může pochlubit krystalickým a nepravidelným tvarem, je blokové a při používání vykazuje vlastnosti makro opotřebení. Opotřebovává se pomalu a nabízí vysokou míru úběru po celou dobu své životnosti. Společnost Klingspor používá pro tento krátký řemen pro ruční stroje syntetickou pryskyřici, která zajišťuje bezpečné a stabilní spojení. Těsná vrstva zrna zajišťuje dlouhou životnost spolu s vynikajícím brusným výkonem. Takové výrobky vyžadují bezpečné spojení obou konců pásu. Proto je krátký řemen pro ruční stroje LS 309 XH uzavřen překrývajícím se kloubovým spojem. Tento překrývající se spoj - bez pryskyřice nebo brusných zrn v oblasti překrytí - má vynikající spolehlivost.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce