CS 931 JF CEVOLUTION Brusné pásy s tkaninovou podložkou použití Nerezová ocel, Titan

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Keramický korund
Druh posypu polootevřený
Podložka JF-bavlna
Materiály
Nerezová ocel
Titan
Oblasti použití
Lékařská technika
Průmysl zpracování nerezové oceli
Výrobce kování

Klingspor brusný pás CS 931 JF - speciální výrobek s mimořádně agresivním brusným výkonem

Klingspor brusný pás CS 931 JF je speciální výrobek s látkovým podkladem z bavlny, který má mimořádně vysokou úroveň agresivity. Nabízí velké množství výhod a je

  • mimořádně flexibilní a schopný se přizpůsobit,
  • dokonale se hodí na hrany a kontury a
  • je vybaven samoostřícími keramickými zrny.

Brusný pás CS 931 JF - vysoce flexibilní a schopný přizpůsobení

Brusný pás CS 931 JF je vybaven látkovým podkladem z JF-bavlny a zeleným multibondem, který je vysoce flexibilní a odolný proti roztržení. Brusný materiál je vyroben z keramického oxidu hlinitého, naneseného polootevřenou vrstvou a spojeného plně syntetickou pryskyřicí. Brusný pás se vyznačuje dlouhou životností a trvale vysokou agresivitou díky samobrousícímu keramickému oxidu hliníku. Vysoce pružná podložka zajišťuje výjimečný výkon při konturování a činí z tohoto brusného pásu ideální nástroj pro broušení rádiusů, hran a vysoce profilovaných obrobků. To zajišťuje pracovní výsledky s vynikající přesností.

Brusný pás CS 931 JF - splňuje nejvyšší standardy kvality

Brusný pás CS 931 JF je vhodným nástrojem pro všechny oblasti, které vyžadují bezchybnou přesnost, jako je

  • zdravotnická technika,
  • výroba ventilů,
  • výroba armatur nebo
  • letecký průmysl.

Brusný pás je stejně dobrou volbou pro střední i dokončovací broušení a vyniká svou vynikající účinností. Je vysoce flexibilní a nabízí vynikající tvarové vlastnosti, lze jej kombinovat s bruskami se stojanem na zádech, s podstavci a s profilovými bruskami.

Brusný pás CS 931 JF - vhodný pro použití na vysoce legované oceli

Díky přidané multibond vazbě je brusný pás Klingspor CS 931 JF perfektní volbou pro strojní broušení nerezové oceli. Stejně dobře si vede i na vysoce legovaných ocelích, jako je titan nebo turbínová ocel. Jeho přídavná multibond vazba zajišťuje obzvláště chladné broušení na nerezové oceli. To pomáhá předcházet vzniku žíhacích barev.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce