CS 710 XF Brusné pásy s tkaninovou podložkou použití Ocel, Nerezová ocel, Neželezné kovy

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Podložka XF-bavlna
Materiály
Ocel
Nerezová ocel
Neželezné kovy
Oblasti použití
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků
Výroba zábradlí

Klingspor CS 710 XF - pro strojní broušení tvarových kovových dílů

brusný pás CS 710 XF s tvrzeným korundem je vynikající volbou pro tvarované díly z

  • neželezných kovů,
  • ocelí a
  • nerezové oceli.

Odolná, proti roztržitelná a velmi pružná látková podložka z bavlny XF zaručuje efektivní pásové broušení v řemesle a průmyslu. Pružnost brusného pásu činí z tohoto výrobku ideální nástroj pro náročné brusné úkoly.

Tvrzený korund je pro vysokou rychlost úběru

Brusný pás CS 710 XF je vybaven tvrzeným korundem s hustým posypem, který zajišťuje vysokou rychlost úběru a dlouhou životnost. Korund se osvědčuje při zpracování tvrdých materiálů, protože spolehlivě zabraňuje ucpávání nebo rozmazávání brusiva. Velikostní vrstva ze syntetické pryskyřice, která byla zvolena pro brusný pás CS 710 XF, udržuje zrna bezpečně na místě. Na rozdíl od přírodních pryskyřic se umělé pryskyřice ze syntetických materiálů vyznačují výrazně lepší pevností a přilnavostí. Společnost Klingspor trvale sleduje nanášení vrstvy pryskyřice v průběhu výroby pomocí laserového měření s milimetrovou přesností.

Odolný bavlněný podklad pro náročné aplikace

Brusný pás Klingspor CS 710 XF je vybaven odolným podkladem z bavlny XF. Látka je výrazně odolnější než běžné látkové podklady a zároveň nabízí maximální flexibilitu. Protože je mimořádně pružný a odolný proti roztržení, je pás vhodný i pro aplikace, které kladou na brusivo obzvlášť vysoké nároky. Může se jednat například o broušení profilů nebo zejména o opracováníprofilových kovových dílů v průmyslu. Tento brusný pás, který je k dispozici v široké škále zrnitostí, je stejně dobře použitelný pro profesionální uživatele i domácí kutily.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce