CS 451 X Brusné kroužky použití Nerezová ocel

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Zirkonkorund
Druh posypu hustý
Podložka X-bavlna
Materiály
Nerezová ocel

Klingspor spiraband CS 451 X - dlouhá životnost a chladné broušení

Klingspor spiraband CS 451 X je uznávaný pro svou dlouhou životnost a chladné broušení. Je navržen pro vysokolegované oceli a hliník a nabízí řadu výhod:

  • Robustní tkanina
  • Vysoká úroveň agresivity
  • Chladicí vícevrstvá vazba
  • Práce s vynikající přesností

Klingspor spiraband CS 451 X kombinuje výjimečně snadné použití s dokonalou vhodností pro broušení svarových švů a hran.

Spiraband CS 451 X - agresivní brusný výkon a výjimečná přesnost

spiraband CS 451 X se může pochlubit tkaninou z bavlny X, která nabízí bezkonkurenční odolnost proti roztržení a stabilitu. Bavlněný podklad odolný proti roztržení je zesílený pro větší stabilitu. Brusný materiál je vyroben ze zirkonového oxidu hlinitého, nanesen těsnou vrstvou a spojen plně syntetickou pryskyřicí. Brusný materiál je tvrdý, houževnatý a samoostřící se. Vyniká mimořádně vysokou odolností proti opotřebení a dlouhou životností. Spiraband kombinuje maximální účinnost s agresivním brusným výkonem. Při broušení vytváří povrchovou úpravu konzistentní kvality.

Spiraband CS 451 X pro aplikace vyžadující maximální přesnost

Spirálový pás CS 451 X je navržen tak, aby poskytoval bezchybnou přesnost a efektivitu, např. při použití v kombinaci se zápustkovou bruskou. Spiraband má válcový tvar. Musí být nasazen na pryžový buben GK 555.

Spiraband CS 451 X s multibondem pro chladné broušení

Spirála CS 451 X je potažena dodatečným multibondem se speciálními vlastnostmi, díky nimž je ideální pro broušení na nerezové oceli. Multibond zabrání přilepení materiálu k brusivu, tj. zabrání zeskelnatění zrna, a tím eliminuje vznik tepla způsobeného třením. Tato vlastnost zajišťuje chladné broušení. Zpracovávaný materiál má menší tendenci ulpívat na místě zrna, což zajišťuje výrazně vyšší rychlost úběru materiálu při broušení nebo broušení. Díky chladnému broušení materiál nevykazuje žádné změny barvy způsobené teplem.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce