CS 420 Y Brusné pásy s tkaninovou podložkou použití Nerezová ocel, Ocel

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Podložka Y-polyester
Materiály
Nerezová ocel
Ocel
Oblasti použití
Stavba zařízení
Výroba zábradlí

Klingspor brusný pás CS 420 Y - brusný pás s dlouhou životností pro ocel a nerezovou ocel

Brusný pás CS 420 Y je navržen jako Noppex brusný pás s dlouhou životností a poskytuje rovnoměrný vzor škrábanců a konzistentní výsledky broušení. Nabízí stejný povrch od prvního kontaktu s obrobkem až do konce své životnosti. Brusné pásy s plátěnou podložkou, které jsou k dispozici jako dlouhý a krátký pás, jsou obzvláště dobrou volbou pro práci s

  • ocelí a
  • nerezovou ocelí.

Válcová struktura zrn oxidu hlinitého Noppex zajišťuje, že se brusné pásy opotřebovávají rovnoměrně a poskytují rovnoměrný vzorek škrábanců po celou dobu své životnosti. Tento brusný pás Noppex s dlouhou životností je ideální pro broušení za mokra i za sucha.

Tento brusný pás je vhodný pro mnoho materiálů

Brusný pás CS 420 Y byl navržen speciálně pro zpracování ocelí a nerezových ocelí. Při použití k povrchovému broušení trubek, tyčí a čtyřhranných tyčí se používá na stojanových a válcových bruskách a také na bezhrotých bruskách. Brusné pásy, které jsou k dispozici jako dlouhé nebo krátké pásy s různou zrnitostí, jsou vynikající volbou pro všechny aplikace povrchového broušení oceli a nerezové oceli. Speciálně pro obrábění kovů navržený brusný pás CS 420 Y je ideální volbou pro výrobní a zpracovatelské aplikace pracující s tyčemi, trubkami a čtyřhrannými tyčemi. Patří sem dílny pro broušení trubek, konstrukce zábradlí, výrobci kovového nábytku nebo podniky zabývající se stavbou nádrží a zařízení.

Brusný pás Klingspor CS 420 Y: Brusný pás s dlouhou životností pro konzistentní výsledky broušení

Vodotěsná struktura Noppex s válcovými svazky brusiva z aglomerátu oxidu hlinitého činí z tohoto pásu brusný pás s dlouhou životností, který je schopen při konstantním přítlaku poskytovat trvale vynikající povrchovou úpravu. Brusný pás bude poskytovat stejnou rychlost úběru materiálu až do úplného opotřebení svazků brusných zrn. Kombinace podkladu z Y-polyesterové tkaniny a odolné plně syntetické pryskyřičné vazby zrn zaručuje dlouhou životnost. Brusný pás CS 420 Y je voděodolný a vhodný pro broušení za mokra i za sucha.

Rozmezí zrnitosti
16 24 30 36 40 50 60 80 100 120 150 180 220 240 280 320 360 400 500 600 800 1000 1200 1500 2000 2500 3000
Pro více informací kontaktujte prosím zaměstnance společnosti KLINGSPOR Brusivo, spol. s r.o.
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce