CS 420 Y Brusné pásy s tkaninovou podložkou použití Nerezová ocel, Ocel

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Podložka Y-polyester
Materiály
Nerezová ocel
Ocel
Oblasti použití
Stavba zařízení
Výroba zábradlí

Klingspor brusný pás CS 420 Y - brusný pás s dlouhou životností pro ocel a nerezovou ocel

Brusný pás CS 420 Y je navržen jako Noppex brusný pás s dlouhou životností a poskytuje rovnoměrný vzor škrábanců a konzistentní výsledky broušení. Nabízí stejný povrch od prvního kontaktu s obrobkem až do konce své životnosti. Brusné pásy s plátěnou podložkou, které jsou k dispozici jako dlouhý a krátký pás, jsou obzvláště dobrou volbou pro práci s

  • ocelí a
  • nerezovou ocelí.

Válcová struktura zrn oxidu hlinitého Noppex zajišťuje, že se brusné pásy opotřebovávají rovnoměrně a poskytují rovnoměrný vzorek škrábanců po celou dobu své životnosti. Tento brusný pás Noppex s dlouhou životností je ideální pro broušení za mokra i za sucha.

Tento brusný pás je vhodný pro mnoho materiálů

Brusný pás CS 420 Y byl navržen speciálně pro zpracování ocelí a nerezových ocelí. Při použití k povrchovému broušení trubek, tyčí a čtyřhranných tyčí se používá na stojanových a válcových bruskách a také na bezhrotých bruskách. Brusné pásy, které jsou k dispozici jako dlouhé nebo krátké pásy s různou zrnitostí, jsou vynikající volbou pro všechny aplikace povrchového broušení oceli a nerezové oceli. Speciálně pro obrábění kovů navržený brusný pás CS 420 Y je ideální volbou pro výrobní a zpracovatelské aplikace pracující s tyčemi, trubkami a čtyřhrannými tyčemi. Patří sem dílny pro broušení trubek, konstrukce zábradlí, výrobci kovového nábytku nebo podniky zabývající se stavbou nádrží a zařízení.

Brusný pás Klingspor CS 420 Y: Brusný pás s dlouhou životností pro konzistentní výsledky broušení

Vodotěsná struktura Noppex s válcovými svazky brusiva z aglomerátu oxidu hlinitého činí z tohoto pásu brusný pás s dlouhou životností, který je schopen při konstantním přítlaku poskytovat trvale vynikající povrchovou úpravu. Brusný pás bude poskytovat stejnou rychlost úběru materiálu až do úplného opotřebení svazků brusných zrn. Kombinace podkladu z Y-polyesterové tkaniny a odolné plně syntetické pryskyřičné vazby zrn zaručuje dlouhou životnost. Brusný pás CS 420 Y je voděodolný a vhodný pro broušení za mokra i za sucha.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce