CS 410 X Brusné pásy s tkaninovou podložkou použití Nerezová ocel

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Podložka X-bavlna
Materiály
Nerezová ocel
Neželezné kovy
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Výroba přístrojů a zásobníků
Výroba zábradlí

Brusný pás CS 410 X - speciální brusný pás pro všechny povrchy z nerezové oceli

Brusný pás CS 410 X od společnosti Klingspor je určen především pro chladné broušení povrchů z nerezové oceli. Při práci s nerezovou ocelí je třeba zohlednit vlastnosti, které jsou pro tento materiál specifické. Jedním z aspektů, které je třeba v tomto ohledu zohlednit, je výrobní proces. Nerezová ocel může být například válcována, dehtována nebo tepelně zpracována. Pro dosažení prvotřídního výsledku broušení je třeba, aby velikost zrna co nejlépe odpovídala materiálu. Obecně platí, že odolnost materiálu proti korozi se zvyšuje s jemností jeho povrchu. Následující text obsahuje přehled hlavních technických údajů brusnýho pásu CS 410 X:

  • Lepení: Zrnitost:
  • Syntetická pryskyřice: Oxid hlinitý
  • Povlak: těsný
  • Podložka: Bavlněná podložka odolná proti roztržení

Výhody multibond

brusný pás CS 410 X od společnosti Klingspor se dodává s multibondem. Multibond je dodatečná vrstva, která se nanáší na velikostní vrstvu brusiva v samostatném kroku výroby. Podobně jako u jiných chladicích prostředků tento povlak udržuje třecí teplo na minimu. Díky tomu nedochází k přilnutí materiálu k bodu zrna, a tím se zabrání jeho zeskelnění. Multibond tak prodlužuje životnost brusiva a zvyšuje jeho úběrovou rychlost a zároveň výrazně snižuje tepelně vyvolané zabarvení obrobku.

Brusný pás Klingspor CS 410 X a možnosti jeho použití

Zlepšený brusný výkon na nerezové oceli dělá z brusného pásu CS 410 X s bavlněnou podložkou odolnou proti roztržení skutečného univerzála. Výrobek se převážně používá k obrábění nožů, k výrobě nádrží a kontejnerů a ke konstrukci zábradlí i chemických přístrojů. Bezkonkurenční vlastnosti tohoto brusiva jsou stejně výhodné pro výrobce kuchyní do jídelen a další podniky působící v kovozpracujícím průmyslu. Brusný pás CS 410 X lze použít jako brusnou lamelu v malých brusných mopech pro práci s nerezovou ocelí.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce