CS 341 X Brusné pásy s tkaninovou podložkou použití Kov univerzálně, Nerezová ocel, Ocel, Neželezné kovy

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Podložka X-bavlna
Materiály
Kov univerzálně
Nerezová ocel
Ocel
Neželezné kovy
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků
Výroba zábradlí

Brusný pás CS 341 X - bezpečný a dlouhotrvající díky bavlněnému podkladu odolnému proti roztržení

Komerční aplikace povrchové úpravy jsou velmi závislé na dlouhotrvajících a výkonných materiálech, aby bylo dosaženo nejvyšší možné účinnosti. Materiály prvotřídní kvality jsou také vynikající volbou, pokud jde o provádění oprav nebo broušení v nekomerčním nebo hobby sektoru. Brusný pás CS 341 X je vybaven odolným podkladem, který tvoří základ pro výsledky splňující i ty nejpřísnější požadavky. Ideální pro práci s

  • nerezovou ocelí,
  • ocelí,
  • NF kovem,

brusný pás CS 341 X kombinuje robustní kvalitu s vhodností pro širokou škálu aplikací. Používá se například při výrobě trubek, dutých nosníkových profilů, konstrukcí nádrží a zásobníků, při výrobě zábradlí a při výrobě kontejnerů nebo při úpravě povrchů z nerezové oceli.

Perfektní řešení pro bezhroté broušení - brusný pás CS 341 X

Díky své robustní struktuře a těsné zrnitosti je brusný pás CS 341 X ideální pro bezhroté broušení, které vyžaduje mimořádně vysokou přesnost. Výrobek je k dispozici v široké škále zrnitostí a je stejně vhodný pro hrubé, střední i dokončovací broušení.

Brusný pás CS 341 X má voděodolnou brusnou tkaninu

Bavlněný podklad odolný proti roztržení a pokládá dokonalý základ pro broušení za mokra. Broušení za mokra i za sucha na plochách a hranách je jen několik z velkého množství aplikací, pro které lze tento brusný pás použít. Brusný pás se dokonale hodí pro bezhroté a široké pásové brusky a je také výjimečnou volbou pro použití jako brusná klapka v brusných mopech při broušení za mokra. Vynikající všestrannost brusného pásu lze dále ocenit při jeho použití v kombinaci s bruskami na plocho, automatickými bruskami a ručními stroji.

Prémiové lepení a těsné potažení pro bezvadné výsledky broušení

Typickými vlastnostmi svědčícími o kvalitě tohoto brusného pásu jsou jeho brusná tkanina odolná proti roztržení v kombinaci s materiálem a pevnost spojení zrn. Čím silnější je přilnavost zrn, tím delší je životnost materiálu. Zrna na brusným pásu CS 341 X jsou vyrobena z oxidu hlinitého. Tento materiál je ideální volbou pro brusný pás s dlouhou životností, který je vysoce odolný a nabízí vynikající dokončovací schopnosti. Společnost Klingspor používá k vázání zrna plně syntetickou pryskyřici, protože nabízí výjimečnou spolehlivost. Brusný pás CS 341 X je k dispozici v krátké a dlouhé verzi a lze jej kombinovat s různými stroji.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce