CS 341 X Brusné pásy s tkaninovou podložkou použití Kov univerzálně, Nerezová ocel, Ocel, Neželezné kovy

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Podložka X-bavlna
Materiály
Kov univerzálně
Nerezová ocel
Ocel
Neželezné kovy
Oblasti použití
Průmysl zpracování nerezové oceli
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků
Výroba zábradlí

Brusný pás CS 341 X - bezpečný a dlouhotrvající díky bavlněnému podkladu odolnému proti roztržení

Komerční aplikace povrchové úpravy jsou velmi závislé na dlouhotrvajících a výkonných materiálech, aby bylo dosaženo nejvyšší možné účinnosti. Materiály prvotřídní kvality jsou také vynikající volbou, pokud jde o provádění oprav nebo broušení v nekomerčním nebo hobby sektoru. Brusný pás CS 341 X je vybaven odolným podkladem, který tvoří základ pro výsledky splňující i ty nejpřísnější požadavky. Ideální pro práci s

  • nerezovou ocelí,
  • ocelí,
  • NF kovem,

brusný pás CS 341 X kombinuje robustní kvalitu s vhodností pro širokou škálu aplikací. Používá se například při výrobě trubek, dutých nosníkových profilů, konstrukcí nádrží a zásobníků, při výrobě zábradlí a při výrobě kontejnerů nebo při úpravě povrchů z nerezové oceli.

Perfektní řešení pro bezhroté broušení - brusný pás CS 341 X

Díky své robustní struktuře a těsné zrnitosti je brusný pás CS 341 X ideální pro bezhroté broušení, které vyžaduje mimořádně vysokou přesnost. Výrobek je k dispozici v široké škále zrnitostí a je stejně vhodný pro hrubé, střední i dokončovací broušení.

Brusný pás CS 341 X má voděodolnou brusnou tkaninu

Bavlněný podklad odolný proti roztržení a pokládá dokonalý základ pro broušení za mokra. Broušení za mokra i za sucha na plochách a hranách je jen několik z velkého množství aplikací, pro které lze tento brusný pás použít. Brusný pás se dokonale hodí pro bezhroté a široké pásové brusky a je také výjimečnou volbou pro použití jako brusná klapka v brusných mopech při broušení za mokra. Vynikající všestrannost brusného pásu lze dále ocenit při jeho použití v kombinaci s bruskami na plocho, automatickými bruskami a ručními stroji.

Prémiové lepení a těsné potažení pro bezvadné výsledky broušení

Typickými vlastnostmi svědčícími o kvalitě tohoto brusného pásu jsou jeho brusná tkanina odolná proti roztržení v kombinaci s materiálem a pevnost spojení zrn. Čím silnější je přilnavost zrn, tím delší je životnost materiálu. Zrna na brusným pásu CS 341 X jsou vyrobena z oxidu hlinitého. Tento materiál je ideální volbou pro brusný pás s dlouhou životností, který je vysoce odolný a nabízí vynikající dokončovací schopnosti. Společnost Klingspor používá k vázání zrna plně syntetickou pryskyřici, protože nabízí výjimečnou spolehlivost. Brusný pás CS 341 X je k dispozici v krátké a dlouhé verzi a lze jej kombinovat s různými stroji.

Rozmezí zrnitosti
16 24 30 36 40 50 60 80 100 120 150 180 220 240 280 320 360 400 500 600 800 1000 1200 1500 2000 2500 3000
Pro více informací kontaktujte prosím zaměstnance společnosti KLINGSPOR Brusivo, spol. s r.o.
Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce