CS 333 XF Brusné pásy s tkaninovou podložkou použití Kov univerzálně, Neželezné kovy, Umělá hmota

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna SiC
Druh posypu hustý
Podložka XF-bavlna
Materiály
Kov univerzálně
Neželezné kovy
Umělá hmota
Oblasti použití
Lékařská technika

Brusný pás CS 333 XF - agresivní pás pro tvrdé a houževnaté materiály

brusný pás CS 333 XF od společnosti Klingspor je mimořádně pružný a odolný proti roztržení. Kombinace pružného bavlněného podkladu s odolným karbidem křemíku z něj činí vynikající volbu pro práci s

  • kovem,
  • NF kovem včetně mosazi, titanu a hliníku,
  • plastem,
  • sklem,
  • kůží,
  • keramikou a dalšími materiály.

Klingspor používá plně syntetickou pryskyřici k vytvoření spojení mezi karbidem křemíku a bavlněnou podložkou XF. Robotické aplikace budou těžit ze zvýšení účinnosti a přesnosti při použití pro obrábění tvrdých a náročných materiálů. Toto prémiové brusivo se osvědčuje zejména při použití v aplikacích v oblasti armatur a šroubení, letecké konstrukce a zdravotnické techniky. Také kutilové ocení širokou škálu možných aplikací, které tento brusný pás nabízí.

Brusný pás s dlouhou životností a agresivní zrnitostí

pružný bavlněný podklad výrazně usnadňuje broušení profilovaných obrobků. Zároveň je díky své stabilní struktuře také výjimečně odolný proti roztržení. Syntetizovaný karbid křemíku zajišťuje bezvadné výsledky broušení. Díky své stabilitě a pružnosti se brusný pás CS 333 XF od společnosti Klingspor stává ideálním řešením pro použití jako malý pilníkový pás i jako široký pás pro velké brusky. Tento brusný pás je k dispozici v široké škále zrnitostí a je vynikající volbou pro profesionální použití, zejména pro robotické broušení mosazných armatur. Různé typy kloubů, které jsou pro tento pás k dispozici, umožňují spolehlivé opracování náročných a k lámání náchylných materiálů, jako je sklo a keramika.

Brusný pás CS 333 XF- s těsným povlakem pro vysokou rychlost úběru

Tento brusný pás vděčí za svou vynikající rychlost úběru a pružnost a odolnost proti roztržení těsnému povlaku a plně syntetickému pryskyřičnému spoji, kterým je zrno drženo na podložce. Zrno spolehlivě přilne k podkladu i při působení tvrdých a náročných materiálů. Pás s látkovým podkladem je k dispozici jako krátký a dlouhý pás. Díky této univerzálnosti je brusný pás CS 333 XF od společnosti Klingspor dokonale použitelný i pro broušení s vůlí pásu nebo na kontaktním válci. Kutilové jej používají s podstavcovými nebo ručními bruskami k přesnému broušení kožených výrobků, nerezové oceli nebo plastů.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce