CS 310 XF SB-balení Pásy pro ruční pásový pilník, plátno použití Nerezová ocel, Kov univerzálně, Neželezné kovy, Ocel

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Podložka XF-bavlna
Materiály
Nerezová ocel
Kov univerzálně
Neželezné kovy
Ocel
Oblasti použití
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků
Výroba zábradlí

Pilníkový pás Klingspor CS 310 XF pro přesné broušení

Pilníkový pás CS 310 XF je ideálním doplňkem k pásovým bruskám, které se používají na cestách. Je výjimečně pružný a je vynikající volbou pro práci s

  • kovem,
  • nerezovou ocelí,
  • ocelí a
  • NF kovem.

Pásový pás CS 310 XF od společnosti Klingspor nabízí maximální flexibilitu - zejména pro úzké poloměry a kontury.

Vysoce kvalitní brusné materiály smíchané k dokonalosti

Pilovací pás se dodává s korundovým zrnem, které bylo naneseno těsnou vrstvou. Toto syntetické zrno, složené z oxidu hlinitého, se vyznačuje mimořádnou houževnatostí a tvrdostí. Tato kombinace zaručuje, že brusný pás bude poskytovat vysokou rychlost úběru materiálu a rovnoměrný povrch. Prvotřídní syntetická pryskyřice použitá jako pojivo udržuje zrno pevně na místě. Podložka z bavlny XF zajišťuje vynikající pružnost. Podložka, která je rovněž výjimečně odolná proti roztržení, přispívá k bezpečnosti práce a ochraně obrobků před poškozením.

SB - program pro distribuci a bezpečné uložení

Pásek na soubory CS 310 XF od společnosti Klingspor je balen v maloobchodních baleních. Tento typ balení nabízí obrovské výhody pro železářství a u specializovaných prodejců. Prodejci mohou výrobek prezentovat prostorově úsporným a přehledným způsobem. Navíc toto balení nabízí výrazné výhody pro skladování v obchodě a průmyslu. Obal také chrání páskový systém před poškozením při skladování. Při přenášení v kufříku na nářadí jako náhradní pás je výrobek rovněž bezpečně zabalen a chráněn před poškozením.

Pilový pás je vyroben s bezpečným kloubem pásu

Kromě účinnosti a výkonu je jedním z nejdůležitějších aspektů při výběru brusiva bezpečnost práce. Konce pilového pásu CS 310 XF jsou bezpečně spojeny řemenovým spojem. Pevnosti spoje je dosaženo použitím silné fóliové pásky, která je přilepena k podkladu materiálu. Díky stabilnímu spoji jsou pilníkové pásy ideální pro náročné požadavky.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce