CS 310 XF Pásy pro ruční pásový pilník použití Nerezová ocel, Kov univerzálně, Neželezné kovy, Ocel

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Podložka XF-bavlna
Materiály
Nerezová ocel
Kov univerzálně
Neželezné kovy
Ocel
Oblasti použití
Výroba kovových konstrukcí
Výroba přístrojů a zásobníků
Výroba zábradlí

Pilníkový pás CS 310 XF - brusný pás odolný proti roztržení pro obrábění kovů

Pilníkový pás CS 310 XF od společnosti Klingspor vyniká výjimečnou pružností a vynikající odolností proti roztržení. Fenomenálně dobře se osvědčuje na různých materiálech, včetně

  • oceli
  • nerezové oceli
  • a NF kovů.

Tyto prvotřídní pilovací pásy se osvědčily v obchodě i v kovozpracujícím průmyslu. Patří k základním nástrojům používaným ve výrobním prostředí, v kovovýrobě a při konstrukci zábradlí. V závislosti na zvolené zrnitosti lze pilový pás CS 310 XF od společnosti Klingspor použít k hrubému až jemnému broušení. Při použití pro hrubé broušení poskytuje výrobek mimořádně vysokou míru úběru. Pružný pás CS 310 XF odolný proti roztržení umožňuje efektivní broušení povrchů i hran kovů.

Univerzální použití v kombinaci s bruskami

Pilovací pás CS 310 XF od společnosti Klingspor byl navržen speciálně pro použití v kombinaci s ručními pásovými bruskami. Při použití na kovy se výrobek nejlépe hodí k přesnému broušení poloměrů a kontur. Brusivo se dodává s bavlněnou podložkou. Tato podložka je výjimečně pružná a zároveň odolná proti roztržení. V kombinaci se silnou přilnavostí zrn zajišťuje podložka trvale vysokou kvalitu výsledků broušení a dlouhou životnost. Díky tupému spoji jsou tyto pružné pásy vhodným brusivem pro ruční pásové brusky. Tkaninou vyztužený film na spoji zajišťuje, že spojení zůstává dokonale pevné.

Pilníkový pás CS 310 XF od společnosti Klingspor - k dispozici v různých provedeních

Klingspor uvádí všechny standardní rozměry a běžné velikosti zrnitosti pilníkového pásu CS 310 XF pro opracování kovů jako skladové položky v ceníku. Zákazníci se stroji a požadavky, které se odchylují od standardů, si mohou zvolit vlastní délky a šířky pásu, pokud dodrží minimální objednací množství. Odpovídající brusnou tkaninu lze dodat také v krátkých a úzkých pásech.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce