CS 308 Y Široké pásy s tkaninovou podložkou použití Dřevo, Neželezné kovy, Nerezová ocel, Ocel

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Podložka Y-polyester
Materiály
Dřevo
Neželezné kovy
Nerezová ocel
Ocel
Umělá hmota

Vhodný pro univerzální použití - široký pás Klingspor CS 308 Y

Brusný pás CS 308 Y od společnosti Klingspor je vhodný pro mnoho účelů, včetně broušení:

  • dřevo
  • NF kov
  • nerezová ocel
  • ocel

Tato univerzálnost jej činí atraktivním i pro kutily, kteří se vyhýbají nákupu speciálního brusného pásu pro každý jednotlivý materiál. Dodává se v široké škále zrnitostí od hrubé přes střední až po jemnou.

Pro zajištění trvale vysoké míry úběru: zrno s těsným povlakem a pojivem ze syntetické pryskyřice

Vysokou míru úběru při broušení dřeva a kovů zaručuje prvotřídní zrno, které bylo naneseno s těsným povlakem. Těsný povlak zajišťuje téměř úplné pokrytí brusným zrnem. Těsný povlak také umožňuje vysoký úběr materiálu při práci na kovech**. Stejně jako u všech ostatních brusných materiálů společnosti Klingspor je vrchní vazba, označovaná také jako velikostní vrstva, vyrobena ze syntetické pryskyřice. Tento materiál je stabilnější než přírodní pojiva a navíc se vyznačuje větší přilnavostí. Proto syntetická pryskyřice zajišťuje lepší přilnavost zrn, čímž zabraňuje jejich předčasnému vysypávání. Vrchní pojivo všech brusných materiálů Klingspor má stejnou tloušťku. Stálost tloušťky je umožněna průběžným laserovým měřením a pravidelným měřením hmotnosti jako prostředku pro sledování výrobního procesu velikostní vrstvy a množství zrn.

Robustní a odolný proti roztržení: podkladový materiál z polyesteru Y

Podkladový materiál použitý pro široký pás CS 308 Y od společnosti Klingspor je odolný proti roztržení polyester. Je robustní a činí z tohoto brusného pásu vynikající volbu i pro aplikace, při nichž je vystaven obrovskému namáhání. Díky látkovému podkladu odolnému proti roztržení jej lze například použít pro hrubé broušení s úběrem materiálu. Navíc je tento brusný pás odolný i vůči vlhkosti. Široký brusný pás CS 308 Y zkonstruovaný společností Klingspor, který je vhodný pro univerzální použití, se etabloval jako základ v obchodě a průmyslu.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce