CS 308 Y Brusné pásy s tkaninovou podložkou použití Nerezová ocel, Dřevo, Ocel, Neželezné kovy

Vlastnosti
Pojivo Umělá pryskyřice
Druh zrna Korund
Druh posypu hustý
Podložka Y-polyester
Materiály
Nerezová ocel
Dřevo
Ocel
Neželezné kovy
Umělá hmota

Brusný pás CS 308 Y - pro čisté a rovnoměrné strojní broušení

Brusný pás CS 308 Y od společnosti Klingspor má jasně definovanou oblast použití - broušení tvrdých materiálů velkými stroji. Je stejně dobře použitelný pro dlouhé i široké brusné pásy. Stejně dobře si vede i při použití se stojanovými bruskami. Tento prémiový výrobek se doporučuje pro broušení

  • nerezové oceli,
  • dřeva a tvrdého dřeva,
  • oceli,
  • NF kovu a
  • plastu.

Vlhkotěsný brusný pás s výjimečnou odolností proti roztržení

brusný pás CS 308 Y od společnosti Klingspor byl zkonstruován speciálně pro strojní broušení při vysoké rychlosti úběru. Aby byla zajištěna trvanlivost a stabilita potřebná pro tento typ použití, byl brusný pás CS 308 Y vyroben z polyesteru odolného proti roztržení jako nosného materiálu. Tento materiál umožňuje velkoplošné broušení při vysoké rychlosti. Vysoký podíl polyesteru obsažený v nosném materiálu činí toto brusivo ideálním pro práci v prostředí se zvláště vysokou vlhkostí.

Brusný pás CS 308 Y - pro průmyslové použití od hrubého až po dokončovací broušení

Brusný pás CS 308 Y od společnosti Klingspor se dodává s povrchovou úpravou s blízkým zrnem. Zrno použité pro tento výrobek je oxid hlinitý. Brusný materiál je k polyesterovému pásu připojen pomocí směsi syntetických pryskyřic. Díky těmto vlastnostem je ideálním řešením pro broušení hran a povrchů a pro odstraňování otřepů z kovů. Brusný pás CS 308 Y lze používat i při vyšším zatížení.

Brusný pás CS 308 Y - nabízí dokonalé partnerství mezi zrnitostí a materiálem

Brusný pás CS 308 Y je k dispozici v zrnitostech od nízké po střední. Střední velikost zrnitosti se doporučuje pro povrchové odstraňování materiálu nebo kalibraci na dřevě. Pro dosažení rovnoměrně hladkého povrchu se doporučuje použít brusný materiál s menší zrnitostí. Potřebná šířka se liší podle použitého stroje.

Brusný pás CS 308 Y se dodává s těsným povlakem a zajišťuje vysokou rychlost úběru. Na vyžádání lze tento prvotřídní brusný pás dodat ve velikostech specifických pro potřeby zákazníka.

Hledání prodejců
Rádi byste se poradili před nákupem zboží online nebo v kamenné prodejně ? Náš vyhledávač prodejců Klingspor Vám ukáže nejbližšího Klingspor prodejce