Dobré - Naše výrobky

Sortiment

Vysoce výkonné nástroje pro Vaše maximální výkony

Od profesionálů pro profesionály. V našem sortimentu máme více než 50000 nástrojů pro broušení, řezání, frézování, leštění a úběr materiálu. Šířka a hloubka našeho programu nabízí uživatelům vhodný výrobek pro každé použití – často dokonce ve více variantách.

 

Klicken Sie für mehr InformationenKlikněte pro více informací
Brusné pásy Zobrazit výrobky
Brusný papír Zobrazit výrobky
Kotouče brusného papíru Zobrazit výrobky
Rychle vyměnitelný kotouč Zobrazit výrobky
Lamelové brusné talíře Zobrazit výrobky
Vějířové brusné kotouče Zobrazit výrobky
Elastické brusné prostředky Zobrazit výrobky
Řezací a hrubovací kotouče Zobrazit výrobky
Diamantové nástroje Zobrazit výrobky

 

Aplikace

Od hrubých po jemné: Pro každý materiál to správné řešení

Ať už chcete s našimi nástroji obrábět cokoli: kvalitní výrobky Klingspor splňují i ty nejvyšší nároky na kvalitu povrchu, životnost a řezný výkon.

Broušení a řezání kovů namáhá použité nástroje mimořádně silně. Ať už chcete obrábět jakýkoli kov: dodáme Vám vhodný brusný nástroj. Zobrazit všechny výrobky pro kovy, neželezné kovy a nerezovou ocel
Kovy, neželezné kovy a nerezová ocel
Tvrdé a křehké materiály jako sklo a keramika vyžadují při všech stupních jejich opracování kvalitní, spolehlivé a precizní nástroje. Mnohé brusné prostředky jsme vyvinuli speciálně pro mimořádné požadavky těchto materiálů. Zobrazit všechny výrobky pro sklo a keramiku
Sklo, keramika
S našimi brusnými prostředky pro opracování plastu, gumy a kůže dosáhnete vynikajících výsledků a rovnoměrného vzhledu po broušení při všech relevantních aplikacích a obrobcích. Zobrazit všechny výrobky pro plast, gumu a kůži
Plast, guma, kůže

 

Stroje

Perfektní nástroj pro každý pracovní krok

Ať chcete pro individuální řešení problému Vaší aplikace použít jakýkoli stroj: brusné prostředky Klingspor poskytují maximální výkon a spolehlivé výsledky při řezání, úběru materiálu a finálních úpravách.

trennen

Řezání

Rychlé a ekonomické řezání materiálů je u našich zákazníků nezbytné v mnoha oblastech použití. Stejně významná jako dlouhá životnost je přitom bezpečnost při použití rychle rotujících brusných nástrojů. Díky dodržování směrnic oSa a evropské bezpečnostní normy EN 12413 splňují naše nástroje pro řezání ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Materialabtrag

Úběr materiálu

U nástrojů pro úběr materiálu jsou rozhodující agresivní brusné vlastnosti a co největší úběr při malé fyzické námaze uživatele. 

Finish

Finální úprava

Při finální úpravě záleží na hladkém, rovnoměrném povrchu a trvale reprodukovatelných výsledcích práce. Naše uživatele při dosahování jejich cílů podporujeme technologickým vývojem, jako je antistatická vrstva ACT.

Čtěte dál...Naše kvalita