Dobré - Naše výrobky

Sortiment

Vysoce výkonné nástroje pro Vaše maximální výkony

Od profesionálů pro profesionály. V našem sortimentu máme více než 50000 nástrojů pro broušení, řezání, frézování, leštění a úběr materiálu. Šířka a hloubka našeho programu nabízí uživatelům vhodný výrobek pro každé použití – často dokonce ve více variantách.

Klicken Sie für mehr Informationen Klikněte pro více informací
Vulkánfíbrové kotouče Zobrazit výrobky >
Brusné listy Zobrazit výrobky >
Quick Change Discs Zobrazit výrobky >
Lamelové kotouče Zobrazit výrobky >
Brusné lamelové talíře Zobrazit výrobky >
Řezné kotouče Kronenflex® Zobrazit výrobky >
Brusné kotouče Kronenflex® Zobrazit výrobky >
Elastické brusné nástroje Zobrazit výrobky >
Frézy z tvrdokovu Zobrazit výrobky >
Diamantové řezné kotouče Zobrazit výrobky >
Diamantový brusný talíř Zobrazit výrobky >
Pilové listy Zobrazit výrobky >
Podložný talíř Zobrazit výrobky >
Vliesové výrobky Zobrazit výrobky >
Drátěné kartáče Zobrazit výrobky >

Aplikace

Od hrubých po jemné: Pro každý materiál to správné řešení

Ať už chcete s našimi nástroji obrábět cokoli: kvalitní výrobky Klingspor splňují i ty nejvyšší nároky na kvalitu povrchu, životnost a řezný výkon.

Broušení a řezání kovů namáhá použité nástroje mimořádně silně. Ať už chcete obrábět jakýkoli kov: dodáme Vám vhodný brusný nástroj. Zobrazit všechny výrobky pro kovy, neželezné kovy a nerezovou ocel
Kovy, neželezné kovy a nerezová ocel
Tvrdé a křehké materiály jako sklo a keramika vyžadují při všech stupních jejich opracování kvalitní, spolehlivé a precizní nástroje. Mnohé brusné prostředky jsme vyvinuli speciálně pro mimořádné požadavky těchto materiálů. Zobrazit všechny výrobky pro sklo a keramiku
Sklo, keramika
S našimi brusnými prostředky pro opracování plastu, gumy a kůže dosáhnete vynikajících výsledků a rovnoměrného vzhledu po broušení při všech relevantních aplikacích a obrobcích. Zobrazit všechny výrobky pro plast, gumu a kůži
Plast, guma, kůže

 

Stroje

Perfektní nástroj pro každý pracovní krok

Ať chcete pro individuální řešení problému Vaší aplikace použít jakýkoli stroj: brusné prostředky Klingspor poskytují maximální výkon a spolehlivé výsledky při řezání, úběru materiálu a finálních úpravách.

trennen

Řezání

Rychlé a ekonomické řezání materiálů je u našich zákazníků nezbytné v mnoha oblastech použití. Stejně významná jako dlouhá životnost je přitom bezpečnost při použití rychle rotujících brusných nástrojů. Díky dodržování směrnic oSa a evropské bezpečnostní normy EN 12413 splňují naše nástroje pro řezání ty nejvyšší bezpečnostní standardy.

Materialabtrag

Úběr materiálu

U nástrojů pro úběr materiálu jsou rozhodující agresivní brusné vlastnosti a co největší úběr při malé fyzické námaze uživatele. 

Finish

Finální úprava

Při finální úpravě záleží na hladkém, rovnoměrném povrchu a trvale reprodukovatelných výsledcích práce. Naše uživatele při dosahování jejich cílů podporujeme technologickým vývojem, jako je antistatická vrstva ACT.

Čtěte dál...Naše kvalita