středa, 19. září 2018
Jste zde: > podnik 


Hledání v katalogu:
Hledání podle hesla:


KLINGSPOR Brusivo, spol. s.r.o.
Hilleho 5
602 00 Brno
Česká republika

telefon: +42 - 0 541 211 971
fax: +42 - 0 541 215 516
brusivo@klingspor.cz

 
podnik
 

KLINGSPOR - aby technologie broušení měla jméno!

 

Společnost KLINGSPOR využívá již déle než 100 let standardy technologie broušení z celého světa. V našich výrobních závodech se vyrábí více než 50.000 druhů výrobků, mimo jiné sem patří skupiny produktů brusiva na podložkách, řezných kotoučů, hrubovacích brusných kotoučů, brusných lamelových talířů a brusných lamelových kotoučů pro nejrůznější postupy broušení, které naši zákazníci potřebují.


Našich 36 výrobních a odbytových závodů rozmístěných po celém světě s více než 2.000 zaměstnanci umožňuje pružné přizpůsobování požadavkům regionálních trhů.

Naši poradenskou činnosti poskytuje po celém světě více než 300 pracovníků vnější služby. Jsou to vysoce kvalifikovaní technici a inženýři, kteří rádi poskytnou podporu našim zákazníkům přímo na místě, kde je nutno vyřešit problém.

Ctnosti minulosti, jako je kvalita, spolehlivost a perfektní zákaznický servis v kombinaci s nejnovější výrobní technologií, vytvářejí základnu trvalého úspěchu produktů společnosti KLINGSPOR a díky nim si náš podnik vydobyl vedoucí postavení v oboru broušení.


 

Language >